bugün

edward cullen' i kendisine örnek almış olan türk şahin k. sıdır.
haklı olan büyük dalgalı bir damattır. kanırta kanırta düzecek ve o vajinadan kan akmayacak. ben olsam ya çükümden şüphe ederdim ya da o vajinadan. demek ki, neler almış bu karı benden önce derdim, siktiri basardım.
kanlı çarşafı almak için kapıda anesi bekliyordu bu damadın.
mazallah kızın kızlık zarı gerideyse, kan görmedi diye gelini orada öldürecek olan damattır.
bekarete önem verendir. sevdiği kişinin, karısının ilk i olmak istiyordur. ya da karısının adet döneminde olup olmadığını kontrol ederek, onun sağlığını düşünüyordur. oda değilse, vampirdir. köpek dişlerine bakılmalı, onlar normalden uzunsa hemen odaya bir sarımsak getirilmeli, tepkisi gözlemlenmelidir. sarımsaktan korkuyorsa kaçın kurtulun.evet.
ne vajinaymis arkadas ac ac bitmiyor baslikl
ar.
aradığını bulmuş erkektir.**
gerdek gecesi gelini kan ağlatacak davranıştır. tamam bakirsen bakire bir bayanla evlenmek isteyebilirsin hakkındır da ama kan aramak tabiri de nedir.. hayvan değil,malzeme değil ki bu.. senin eşin. hani daha dün iyi günde kötü günde beraber olmak için söz verdiğin,hayatının sonuna kadar hayatını paylaşmak istediğin,yuvanı birleştirdiğin,sevdiğin kişi.. hem illa ilk gece öyle birşey olacak diye birşey yok ki.. belki esnek yada dayanıklı bir kızlık zarı da olabilir,yırtılmadığı için de kanama olmaz, ya da küçüklükte yaşanmış bir kaza sırasında da kazara yırtılmış olabilir kızlık zarı.. eğer kişi gerçekten seviyor ve güveniyorsa sevdiği kişiye ve karşısındaki bayan da dürüstçe söylerse başından geçenleri,herhangi bir sorun olmaz ve bir ömür boyu mutluluklar içerisinde yaşarlar.ama kan aramak da nedir, sanki özellikle kanatmak ve birşeyleri parçalamak için mi yapılır cinsel ilişki... sen ne kadar hoşnut olacaksan kadının da o kadar hoşnut olması gerekir.çünkü bir sevgidir,paylaşımdır aslında cinsellik.
kan bulamazsa manuel yolla akıtır ekmek pıçağıynan.
aklı ortaçağ karanlığında kalan, gerici bir zihniyete sahip olan sözde insandır.
kaşif ruhunu o dünyada tatmin etme niyetindedir.

gelinin "aradığınız kana şu an ulaşılamıyor. zar ya önceden ziyaret edilmiş ya da gereğinden fazla esnek" mesajı ile damatı yanıltma ihtimali olan durumdur.
aslansın sen aynen devam et. hatta çarşafı falan da sallandır camdan namın kat kat artsın. desinler ki " vay be ne erkek". aslan ya kaplan. adam gibi adamdır.
(bkz: sözlükte kan aranıyor duyuruları)
kendi alnına sürecektir.
kan kaybeden damattır. Durumu o kadar acildir ki gelinin vajinasındaki üç beş damla kanı bile ziyan etmek istememektedir. Ilgilenen arkadaşlar damadımızın kan grubu sıfır rh pozitif.
rh namus negatif kan grubunda olan damatdır.
gelin de bu bahsi geçen damadın beyninde kan aramalıdır, ancak damadın bütün kanı vajinada kan arayan yerindedir.
bundan daha fenası "oralarda arama, çünkü o içimdeydi, taht kurmuştu kalbime, en güzel yerindeydi" diyen gelindir.

evlerden ırak.
hematologdur, mucize aramaktadır.
bu sözlükteki gençlere aileleri ne yediriyor ne içiriyor diye sordurtan 167483940. mevzudur. ulan bizde çocuk olduk arkasından ergen olduk 20 li yaşları yaşadık 30 ların ortalarına kadarda geldik çok şükür ancak bizim jenerasyon arada istisnalar hariç hiç böyle olmadı. çok şükür ki olmamış lan bu nedir ya..
Gelinimiz kız değilse beyhude bir arayış içinde olandır.
damat plastik ve rekonstrüktif cerrahıdır

bilesim geldi: gelinin labia minora'sında ( küçük dudaklar ) doğum asimetrisi vardır.

damat şeklini beğenmediği için düzeltme yapmak istemektedir.

yorum: damatın oz bir çekerken, buzdolabına sığmayan hıyarları ''rektum''un da saklayıp saklamadığının kontrolünü kim yapacak.
Leş beyinli bir erildir. Kafasını asfalta sürebilir olmayan yapay beynini akıtabilirsiniz.
görsel