genç kızların sabaha kadar rüyalarında gördükleri erkeklerdir. cepleri para dolu,yakıcı bir karizmaya sahip, esprili olma vb. özelliklere sahiptirler.
(bkz: ben)**
(bkz: buyrun burdan yakın)
a) brad pitt
b) george clooney
c) joshua jackson
d) josh hartnert
e) italyan erkek modeli
f) hepsi bir arada ben de kraliçe
(bkz: yakisikli basarili zengin ve mutlu erkek) *

(bkz: alfie)
tipi mühim değil cüzdanının dolu olması çoğu genç kızımız için yeterlidir.
her genç kıza hitap eden biri olarak Priapos
(bkz: şahin k)

değerli eksi oy veren arkadaşlar, ya ben yanlış biliyorum ya bu kızlar yanlış biliyor;
http://www.sahin-yilmaz.c...ges/db_P1000250klein1.jpg
(bkz: top sakallı dede)
(bkz: beyaz atlı prens)
(bkz: kır atına bin gel süleyman)
denzel washington
rüyada görüldüğü an yatakta bir ıslaklık oluşması kaçınılmaz erkeklerdir.***
jude law, bugün tekrar resmini gazetede gördüm . hakikaten çok yakışıklı, benim rüyalarımın tümünü süsleyebilir.
romatik, yakışıklı ve zengindir. ama işler böyle bir adamı bulduklarında hiçde bekledikleri gibi gelişmez. önce romantik olmaktan bıkar, biraz heyecan ararlar. sonra çirkin erkeklerin çok daha zeki olduğunu fark edip hayallerinin erkeğinden ve onun aptal zeka pırıltılarından bıkarlar. en sonunda da zengin erkeğin normal erketen çok daha çapkın olduğu gerçeğiyle yüzyüze gelip ne kadar saçma bir hayal kurduklarını fark ederler.

ve son aşamada da filmlerde ki kötü ama akıllı, tutkuları olan kötü karakterin hayalini kurarlar. olaylar bu şekilde neticelenmez tabi, yeniden hayallerinin erkeğine kavuşurlar. tam herşeyin istedikleri gibi olduğunu düşünmeye başladıklarında kötü erkeği törpülemeye, onu baştan yaratmaya kalkarlar. tabiki bu da ters teper ve bir daha mutsuz olurlar.

bu kez de en suya sabuna dokunmayan bir kılıbık hayal edip onu elde ederler. kılıbık bir erkekte kadına kadın olduğunu hissettiremeyeceği için yeniden arayış içine girerler. sonuç mu 'erkekler şöyle, erkekler böyle...' yakınmaya başlarlar.
genç kızına göre değişiklik gösteren erkek tipidir. kiminin rüyasında brad pitt varken kiminin de rüyalarını marilyn manson süsler. tercih meselesi tabi, en gıcık olunan şeyse murat boz, tarkan, vs gibi kişileri böyle sunmalarıdır. birgün kızın biri çıkıp " süslemiyo lan benim rüyalarımı " derse göt gibi kalacaklar haberleri yok. *
* En az 1.77 m uzunluğunda
* iyi görünüşlü
* 79 kg ağırlığında
* Yılda en az 30 bin sterlin (69.7 bin YTL) kazanmalı
* Mavi gözlü
* Kısa, koyu kumral saçlı
* Orta yapıda
* Üniversite mezunu
* Daha önce evlenmemiş
* Çocuksuz
* Üç kez ciddi ilişki yaşamış
* Temiz tıraşlı
* Gümüş rengi Mercedes kullanmalı
* Sinemadan hoşlanmalı
* Dışarıda yemek yemeyi sevmeli
* Cinsel partner sayısı 6'yı geçmemeli
* 300 bin sterlinlik (697 bin YTL) bir evi olmalı
* Sigara içmemeli
* Futboldan hoşlanmamalı
* Evcil hayvanları sevmeli
en süslüsü vede püslüsü johnny deep'dir başkasınada gerek yoktur zaten...
öncelikle:
(bkz: bu bir ankettir).

sonrasında:
(bkz: brian molko).
(bkz: chris cornell).
(bkz: anthony kiedis).
(bkz: wentworth miller).
(bkz: jude law).
(bkz: roger federer).

(bkz: beyler bayanlar bir anketin sonuna daha geldik)*..
beş parasız, çapulcu misali gezen, hafiften aptal, tipsiz, göbekli, olsundur.gelen geçen her kız bakmasındır.sevgilisi olduğu kıza bağlı olsundur böylece.
(ne yazıkki namümkün bi tabirdir.)
tayyip erdoğan ulan.
parası bol hafif tipli çokta yakışıklı değil * mümkünse parası bol.
mesleği önemli değil para üstünü örtüyor.
nazik olmasa da olur zaten para onu adam eder.
okumuş olması vahim bi durum değil zira para onu entellektüel yapar.
şivesinde hafiften bozukluk olsada olur çünkü para kaynağı bir aşiret liderliği olabilir.
maço erkek olabilir nasıl olsa parası var tokadı vurur,sonra gönül almak için bi tek taş alır.
aptal olabilir ama para onun bu zaafını kamufle eder.
*te olabilir mühim değil insanlar 3-4 * der sonra beyefendi diye hitap eder çünkü adamda para gani...
alkolikte olabilir ama hiç mesele değil içtiysede iskoç viskisi içiyor para çok çünkü.
aldatması da mühim değildir. malum para bol olduğundan diğer kadın kız kısmıda bu paranın peşindedir. yani hödüğümüz masumdur.
iktidarsız da olabilir ama çok ufak bir sorundur. halledilebilir ne de olsa para bol hanım kızımız çaktırmadan bir tokmakçı bulup çaktırır yine hödüğümüzün parası ile

ve mutlu mesut günler sonsuza kadar böyle devam eder...

gökten üç elma düşer

biri sözlük formatına..

biri dusunenadama...

biri de paralı hödüğümüzün kafasına hani aklı başına gelsin diye..

ama nafile elma kafasına düşer ama bu malda yerçekimini buldum diye sevinir... * *
(bkz: genç kızların sevgilisi)
rüyalarını süsleyen erkeği bulmaktan ümidini kestiği an, puşt erkeğe verirler.
jhonny deep değil jack sparrow'dur. (bkz: beslenir ki bu)
Herhangi bir erkek tipinin üzerine bir miktar GEORGE WASHINGTON efekti verilerek ulaşılabilecek erkek tipi.
genç kızın rüyasına bağlı bişeydir.