incesuluyum olmaz oluyum deyip durudu anımsadığım kadarıyla. Bir de leblebici diye bir türkü söylüyordu ara..
yetersiz ulvi...
kötü oyununu tek golle süsleyen ulvi.:D
cevaoo adamım benim . komikti keşke o günlere geri gitsek .20 milyon sığınmacı tarafından ülke işgal edilmemişti.
Dizideki en komik karakterdi.
rafadan Ulvi, yetersiz Ulvi, olmamış Ulvi, az Ulvi, ikinci el Ulvi...

https://www.youtube.com/w...ab_channel=%C4%B0saDilbaz
asit yağmurunda dilek tutan ulvi.:))))
Çok komikti piç.
zeka olarak buradan bir yazarın kopyası olan geniş aile karakteridir. gerçi ulvi biraz daha akıllı. evet ulvi daha yeterli bile diyebiliriz. gerçekten çok yazık.
Cuma namazını perşembeden kılan ulvi.
Oran olarak %2 dir ve şelaleye ağzını dayayıp basınçtan ağzı yırtılabilir.
Her türlü yetersiz olan ulvi. Evet.
Düzdür, yetersizdir, geçersizdir, %12'dir, asansörde imdat düğmesine basar ama imdat diye bağırmaz, basketbol sahasında voleybol topuyla futbol oynar, cuma namazını salı günü kılar, flash belleği muska niyetine boynuna takar, ağızda dağılmaz, seyahat esnasında şoförle konuşur, tamamı çizgiyi geçmez, naylon poşetle karda kayar, ulvidir. Ha bir de, düzdür? Düzdür demiş miydim?
geniş aile komşu kızı fragmanında, polise rüşvet olarak çorba parası vereceğine direk hazır çorba veren über karakter. bu adam hep olmalı, hep olmalı.
patavatsızlığın kitabını yazan değerli karakter.
harcanmış bir karakterdir. Şanssız mıdır, yanlış zamanda mı ortaya çıkmış sorunu ne bilmiyorum ama azcık daha ilerletse inek şaban'la kapışacak bir karakterdi aq.
Boş otobüste ayakta giden ulvi.
(bkz: Bülent çolak)
ulvi kurbanlık bakmaya petshop'a gider:

-hacı sende kurbanlık hayvan varmı?
- kedi var, hangi din abi?
Bilgisayar donunca üzerine sıcak su döken ulvi.
Hatirla sevgili dizisinde solcu sendikaci bir atkadasi canlandirmaktaydi.
Az ulvi, yetersiz ulvi.
Dolar 4 tl'ye yaklaşırken ehonomi çoh eyi diye ortalıklarda dolaşan ulvi.