bugün

playback yapiyorlar.
- bak aşkım salonda sigara içmek yok.

+ sen kafayı mı yedin? l koltuk diye tutturdun bi koltuğa 7 bin lira bayıldık. onlara kül düşeceğine bacağımda söndürürüm izmariti. haa bu arada banyonun duş başlığında sorun var onu ahmet ustaya söyleyelim. yatak odasındaki parke oynuyor ev sahibine söyleyelim bize yıkılmasın.
bitse de gitsek diyorlar.
görsel
--spoiler--
biz onlara çeyrek takmıştık o ospu bize 50 getirdi.
--spoiler--

bence bu olabilir.
Erkek: Herkes bize bakarken dans etmek çok geriyor beni, sen rahat misin?

Kız: evet ben de gerildim biraz. Ama gelinliğim çok güzel. Istedikleri kadar bakabilirler.

Ben kesin böyle bi konuşma yapardım.
Sormak lazım.
ikiside utangaçsa "keşke şarkının full versiyonunu koymasaydık" diye kritik yapıyor. Biz öyle yapmıştık
Ne bilem kesin boş yapıyorlardır.
+ biz şimdi neyiz?
- ne bileyim amk dur bi ya.
Evlenirsem tek işe yaradığı şey bu sorunun cevabını öğrenmek olacak.

Bu neçe bir klişedir...
gece oynanacak maçın analizini yapıyorlar. ya ne olacaktı.
Cip takacaklar cip.
Whatsapp bizi izliyor.
herkes bize bakıyordur kesin.
Akşama olacakları. Evet.
+ ayağımı ezdin oç!
- e bizde topuklu var be koç.
Cevabı akşam deneyecekleri pozisyonları olan sorunsaldır.
Kemal çok acıyıcak mı?
Yok karıcığım sen hiç merak etme.
Beş dakika da Beşiktaş yani.
Hımmm.
Kemal ya çok kan akarsa?
Yok akmaz karıcığım sen hiç merak etme.
Birkaç damla yani.
Hımmm.
Evlenip ayrılmış birisi olarak söyleyeyim ki o anın verdiği kargaşa, coşku, alaca bulacayla düğünde olmasan konuşmayacağın şeyleri konuşuyorsun, üstelik konusmayi ne gelin ne damat düğündeki müzik sesi bastırdığı için duyamıyorlar da. Renk cümbüşlü kargaşanin içinde mantığınla değilde duygularinla hatta reflekslerinle bir şeyler dökülüyor dudaklarından. Bir de gözler senin üstündeyken şov ve zafer gibi bir şey herkesin gözü önünde konuşmak. Kim ne derse desin Güzeldi lan benim düğünüm. Çok eglenmistim. arkadaşlar, akrabalar ve kız tarafı arasında binbir gırgır şamata. Zaman ne hızlı geçiyor. Hangi ara evlendim, çocuğum oldu, boşandım diyorum bazen.
Aksama olacaklar haric her sey olabilir. Yetiskin 2 birey evlenirken seks konusmaz. O konuyu coktan gecmislerdir.
-beni sevmiyorsun
+kafanda kurmaya devam et.