bugün

Nerdesin sevgili, gel artık boşluklardayım, acılardayım, yanlızlığımla savaşmaktayım, gel ki bitsin bu acılar direniyorum gücüm tükeniyor kurtar beni sevgili.
Ya gelip sana bi seyler yaziyim dedim, cik olmuyo icimden hic bi bok gelmiyo. Sen iyisimi zaman kotu, kolla gotu. Hadin bay.
ne zaman geliyosun.
sende bir gün geleceksin, işte o zaman göstereceğim sana da..
söz verip de gelmezsin yanıma
aldatırsın ağlatırsın boyuna
inanılmaz senin asla sözüne
yaş yerine kan doldu gözüme

özlüyorum gülüşünü yüzünü
içi gülen boncuk boncuk gözünü
feda olsun aldın gittin özümü
bir kere gel dinle benim sözümü

hele hele hele hele gel
gel bana gel bana gel
hele hele hele hele gel
gel bana gel bana gel
hele hele hele hele gel
gel bana gel bana gel
hey sen ;

üzerinde siyah kazak olan çocuk
çok mu beklettim seni
yoksa sen mi geç geldin bilemedim.
çok yoruldum çok kırıldım
kime neye bilmem
belki de sorumlu içimdeki ben.
özledim hep
kimi olduğunu önemsemeden
özlemek güzeldir özlenen özlüyorsa der şair
sahi sende özledin mi beni?
gözlerim aradı hep
kapanırken en son görceği insanı...
sen misin şimdi o?
gel ve sakın gitme

kalpboşluğumda kaybol!
senden tek istediğim şey biraz kafası çalışan bir adam olman. zaten muhtemelen önce öyle oldugunu düşünüp seninle birlikte olacağım ama sonradan içinden sığ beyinli bir aptal çıkarsa diyede korkmuyor değilim.daha sonra bu kadar değil tabi isteklerim benden asla sol elini tutmamı sol tarafında yatmamı istemeyeceksin ve nedenini de asla sormayacaksın çünkü muhtemelen cevap vermediğim için beni terkedecek kadar çıldırabilirsin.bide gülüşünle gözlerin oldukça önemli beni etkilemiycekse bu ikisi asla yanıma yaklaşmamalısın.
Ne desem yalan olur, şimdi burdan kötü ya da iyi bir şeyler söylemek istemiyorum. Gelirse geldiği zaman bakarız. ha terkedip giderse de buradan yine küfrederim ben, öyle anarım . yüze küfretme gibi bir durumum yoktur, kalp kırmayı sevmem ama yine de adam olsan kafi.
valla bu saatten sonra hiç gelme be kardeşim. git kaybol gözüm görmesin seni! *
çok özlüyorum. gel artık.
sadece susarak özlüyorum.
vaktinde gel sevgilim geç kalmış olmayasın.

(bkz: vaktinde gel sevgilim)
gelecekte bir gün gelecek sevgili, emin ol seni çok seveceğim güven bana.
birde gelirken büyük boy toblerone alır mısın?
sana nasıl güveneceğim? benim en kötü hikayemi en güvendigim insanlar yazdı.
--spoiler--

geleceksen yarın gelme! son gün beni ne hediye alacağım derdine sokma. kib öptüm bye!
--spoiler--
ey vefasız ! http://www.albumdinle1.co...ibrahim-tatl%c4%b1ses.jpg
ben seni severim aslında da düzenim bozulur diye korkuyorum. durduk yere başımıza saçma sapan bir aşk çıkar.. sinemaya gitmeye ele ele tutuşmaya falan kalkarız. işin yoksa çiçek al, saç tara, parfüm sık. küsmesi, barışması, ayılması, bayılması.. hatta eninde sonunda kaçınılmaz ayrılması.
(bkz: #gelecektekisevgiliyenot)
(bkz: twitter)
2023 türkiyesi'ne mesaj vermek daha kolaydır efendim. Çok kirli yollardan geçmemesi vicdanını temiz tutması dileğiyleden başka bir şey akla gelmez.
Seni beklerken biraz çapkınlık yapmış olabilirim ama söz sen varken kimseye yan gözle bakmıcam.
ben sen olmadan da mutluydum...
ileride bu yazdıklarımı oku diye buraya da not düşüyorum; sonra yok ben seni mutlu ettim, yok ben yokken sen ne haldeydin falan sakın duymayayım hı! aklını başına devşir; gelince görüşürüz.
14 şubatta gelme. aynı gün geri gidersin sonra.
kendine şimdiden bir motosiklet al ve bütün rock gruplarını ezberle. muck.
sevgilim,

sensiz kutladığım her 14 şubat, seninle kutlayacagım 14 şubatların bedeli.

sevgilin
adımı kalbine yaz beni unutma.