1. 1.
    ekşide görüp ''ula bu ne olaki?'' diye araştırdığım bir youtube videosu üzerinden olayını anladığım inanılmaz absürt teknoloji.

oyunlarla hiç aram yok, tam bir teknoloji özürlüyüm fakat ağızım açık kaldı.

olay şu sen internetten taaa ebesinin örekesindeki hayvan gibi bir süper bilgisayara bağlanıyorsun, oradan oyun açıyorsun ama sanki senin bilgisayarındaymış gibi oluyor, telefondan hayvani bilgisayar oyunu falan oynamana yarıyor, patates bilgisayarlarda en son çıkan oyunu ayda 5 euro vererek oynuyorsun.

''hadi lan ordan yarrama bah hele'' diyerek indirdim ve beleş versiyonunu bilgisayarıma kurdum, daha sonrasında ''vay amugoyim'' gibi bir tepki verdim ve yaşadığım mağranın çok soğuk olduğunu anladım.

türkiyedeki internetle bile bana ''hahaha piskopatmısınız lan ne yapmışsınız hahahssiktir'' dedirtti.

belki bu kullanılan ve uzun süredir bilinen bir şeydir fakat dediğim gibi ben teknoloji özürlü birisiyim ve hala akıllı telefonun dokunmatiğine alışamadım, bana kalsa blackberry kullanırım tuşlu tuşlu.
    arkadaşlar teknoloji çok enteresan bir yere doğru gidiyor ben biraz korktum açıkçası.

ve arkadaşlar çalışıyor, bu programla yada uygulamayla yada ne sikimse photoshop programları yada ne bileyim iş için kullanılabilecek ağır dosyaları açmak gibi olaylar olursa ki oyun çalıştırdığına göre kesin olur vay be.
    2 ... gold tab gibson
  2. 2.
    Geçen gün deneyeyim dedim, giremedim(benim suçum bu arada, bekledikten sonra ben çıktım). inceleme videolarında falan iyi gözüküyor, google stadai’dan önce çıkması ve steam’e bağlanıp, önceden indirilen oyunlara ulaşılabilemsi gayet iyi. Deneyimlemedim ama denemeden öneriyorum evet.
    1 ... david gilmourun parmaklari
  3. 3.
    adamlar yapmış. az önce denemek için ultra ac4 açtım benim pc açmaz normalde.
    ... be happy yine yine yeniden
  4. 4.
    Şu dünyada en çok saygı duyduğum teknoloji.
    -1 ... kayraudio
  5. 5.
    Henüz denemediğim ama yakın zamanda denemek istediğim, oyunları stream ederek oynamamızı sağlayan sistem.
    Diğer benzer sistemlere göre daha başarılı ve stabil olduğu söyleniyor.
    2 -1 ... asypleth
  6. 6.
    türkiye'de kullanıma açılan, aylık belirli bir ücret karşılığında nvidia'nın güçlü bilgisayarları üzerinde oyunununuzu kasmadan oynayabildiğiniz bir platform. oyunu sen güçlü bilgisayardan oynuyorsun, ben kendi bilgisayarımdan hiç kasmadan oynuyorum diye bir muhabbet yok. kendi bilgisayarından oynuyorsun ama aslında başka bilgisayardan oynuyorsun amk. sen internetinle o bilgisayarlara bağlanıyorsun işte. anlatamadım.
    1 ... tanerman
  7. 7.
    internetiniz hızlıysa nvidia'nın desteklediği ve steam kütüphanenizde olan ve yüksek sistem isteyen bir oyunu 10 yıllık bilgisayarda bile oynayabileceğiniz teknoloji.
    Bağlandığınız sistemdeki hızlı internet sayesinde oyunları kısa sürede indirebiliyor ve yine güçlü ekran kartı ve bilgisayar sistemi sayesinde hiç sorun olmadan yüksek grafiklerde oynayabiliyorsunuz.
    Gecikme süresi yok denilecek kadar az.
    -1 ... rall
  8. 8.
    bunu internetim hızlı bilgisayarım güçlü olunca yapabiliyorsa ne anladım aq.
    ... baba kreyzi
  9. 9.
    kapitalist düzenin bir tuzağıdır. daha dün iki bin tl ye sattığı kartı aylık 30 tl ye kiralıyor.
    ... itoglu yourself