bugün

Keyfim yok...

Evet.
“Çocukluğumu, gençliğimi kursağımda
bırakarak geldim ben...
Hiç kimsenin hiçbir şeyi değildim, olamadım.
O yüzden dost elimi sıkmamış,
yar beni sevmemiş inanın hiç önemli değil.
Benim benden başka kimsem yok...”
“Bir gün doğrular gelip kapıyı çaldığında
hiçbir yalanın kaçacak yeri olmayacak...”
aynı şekilde bakamadık, buna üzülüyorum. farklı şekilde baktığın için uzaklaşmamıza seviniyorum. boşluğumun tuğlalarından birisin. yine de öngördüğüm için bu tuğlayı kıymetli buluyorum. seninle olsaydık bu eksik tuğla ile yeni bir hayat inşa edemezdim.
epey uzun aradan sonra aklima düstü sözlük. ne cok severdim bu baslikta hüzünlü hüzünlü takilmayi. depresif oldugumu da pekala bilirdim de aklimin ucundan gecmezdi terapi almak. girdabin icindeydim, ta ki disardan bi el uzanana kadar. o yüzden bu gece dilegim, tüm depresfiflerin gereken destegi alarak iyilesmesi. hayat o kadar da boktan bi yer degildir belki de.
Bazen hayat o kadar tahammül edilmez oluyor ki ortadan yok olmayı hayal ediyorum.
eksikliğin hissedilmiyor, aslında gerçekten önemsenmiyorsun, en yakının sandıkların için onlara iyi vakit geçirtebildiğinde yakınısın, kimse senin yükünü taşımak istemiyor.
sen aslında bir hiçsin ve bunu farkettiğinde yaşadığın onca zamanın kocaman bir yalan olduğunu anlıyorsun.
Sen ona ihtiyaç duyuyorsun
O sana duymuyor (ya da who knows)
Sen herseyini ona anlatmak istiyorsun
O piyasada yok
Kızsan ne olacak
Allah'a beni kula kulluk ettirme,
Onu kalbimden zihnimden ruhumdan çıkar demekten başka ne gelir elden?
hoşçakal 2021...
2021' in son gecesinde ;
Gökkuşağı hormonisi tadında yeni bir yıl diliyorum..
Tüm güzelliklerle gel 2022!!!
Bu yıl başkalarından hep kötü haber, kendi hayatımda ise çok güzel haberler aldığım bir yıl oldu. Birçok hüzün ve birçok mutluluk bir arada. Ama mutluluk acı kadar etkili bir duygu değil onu anlıyorum.
Sahnelenen bir oyun gibi hayatlarımız,
Geçmişi de geleceği de yanında sürüklerken mahvedilmiş günlerimiz..
çok düşünme.

başımıza ne geliyorsa çok düşünmekten.
Şu dansçı sevgili isteyen karşimize biri "kalk kız soğan doğra" demeli bence.
Vav gibiyim,
zira mim gibi aklımdasın.
Gecenin gündüzündeyim,
Saçlarının koynundasın.
Geceye bir notum yok, evrene sürekli dileklerimi salıyorum olacağı varsa olsun artık daha da bekleyemeyeceğim.
insanı yaşanalardan çok beklentilerinin
Gerçekleşmemesi mutsuz eder.
Bir kez daha haddimi öğrendim şimdi rahatça uyuyabilirim.
görsel
Tanrım lütfen bir sonraki sevgilim, dans etmeyi bilen, danstan keyif alan biri olsun, gözlerinde o keyfi göreyim. Dansta uyum pekcok başka konuda uyum hakkında ipuclari verir. Partnerle Iyi dans ediliyorsa, tenden tene güzel bir enerji akışı olur.
Derdim derdine ortak olsun salla be hayat rock'n roll'dur.
(bkz: 100)
Arkadaş ben bu kadar sıkıcı bir hafta görmedim. Zaman resmen geççççmiiiyorrr.bizimle değilsin
saat 4:00. evimin, ailemin, hayatımın başladığı ve zaman akışının içinde bir yerde yok olduğu yerdeyim.

çabaladığım her şey bir yana,
burada bir ev, bir aile, bir hayat istiyorum. ne her ay o hesaba yatan para, ne aldığım notlar, ne gelen bir yüksek basamak, ne yeni arkadaşlar, şımartan adamlar..

benden aldıklarını, bi başka şansla ver. hepsinden vazgeçerim. hepsinden..
görsel