bugün

Tedirginlik, iç huzursuzluğu.
Öyle boş boş tavana baktırır insanı gözünden uyku aksa bile.
birini unutabilirsiniz fakat nasıl hissettirdiğini unutmazsınız derler ya.

ne anılar ne de özenle kuruttuğum papatyaların odama dolan kokusu artık içimi acıtmıyor fakat gözümde böyle mükemmel bir şeyin meğerse bir şey bile olmadığını fark ettiğim o an ne hissettiğimi unutamıyorum.

moralim bozulduğunda birden ağır uyku bastırır, bayılır gibi uyuyakalırdım. ilk kez, üzecek son kişi olduğunu düşündüğüm kişinin beni böyle yüz üstü bırakmasını konduramadığımdan uyuyamıyorum. yazık.
Bipolar bozukluk.
yarının kötü olacağını bilip, mümkün olduğunca ertelemek için, korkularından kaçmak için.
Kalkan penis:)
kedidir, kedi.
Geçmişin izleri,geleceğin bilinmezliği.
Şu anın piç olması.
yıllar... içerisindeyken bir türlü geçmiyor. belli bir noktadan baktığında cok hizli geçmiş oldugu gözüküyor ama aslinda zihninizde hicbir sey değişmiyor.
Giren kazıkların boylarını ölçmek.
Evet 27 yaşına 2 ay kaldı. Babam ve annemle yaşıyorum. Babam 70 yaşında ve borçlarından yeni kurtuldu. 3 yıllık bir ilişkim var ve işim olmadığı için evlenemiyorum yuvamı kuramıyorum.birsürü iş başvurusu yaptım ama yok. Sırf bu yüzden ilişkimi bitirmem gerektiğini hayırlısının bu olduğunu düşünüyorum.nasıl uyuuyum lan ben? Uyusam da kabus görüp hiç uyumamış kadar halsiz uyanıyorum...
Şu anda biraz hafiflemeye başlayan #Migren.
Çok çişim geliyor uyusan da gecede bir iki sefer mutlaka uyandırıyor. .
Dün gördüğüm kız.

Memleketime geldim. Geldiğim ilk günün sabahında bir arkadaşım banka işlemlerinde ona eskortluk etmem için beni evden çıkardı. Bankaya gittik sonra da tost yedik. Tostçu'nun ilerisinde yeni bir kafe açılmış. Garsonları hep kızdı, yüzlerine bakmadım fakat birinin kalçalarına gözüm takıldı, nedense aklımda o güne dair sadece şekilli bir kalça kalmış. Erkeklerin göte odaklanma diye bir olayı var ne yazık ki, görünce birkaç saniye bakıyorsun.
Ertesi gün birkaç arkadaşım daha gelmişler memlekete. Hep beraber o kafeye gittik. Otururken bir garson dikkatimi çekti. Esmer, boyu kilosu yerinde sakin bir kız gibiydi. Kalçalarına bakarak teyit ettim bu dünkü kızdı. Çok bir etkileşimimiz olmadı fakat hesap öderken biraz konuştuk. Söze o girdi daha doğrusu ben de birkaç cevap verdim, sonra kolay gelsin diyerek çıktım mekandan.
Ertesi gün yani bugün, o kızı yeniden görmek için bir daha gittim o kafeye, bu sefer de bakıştık bir kere sanırım. Canım istemediği halde etkileşimde bulunmak için saçma sapan birkaç şey sipariş ettim. Kızı fazla düşünmeye başladığımı da o anda farkettim. içimde ciddi ciddi kızı kahve içmeye davet et diyen bir ses vardı. Fakat yapamam, biliyorum. Üşendiğim için mi yoksa utandığım için mi bilmiyorum, hayır cevabını almaktan korktuğum için mi yoksa daha önce hiç böyle bir şeyi yapmadığım için üzerimde olan o tecrübesizlikten dolayı mı onu da bilmiyorum. Zaten yapsam ne farkedecek diye düşünüp kendimi rahatlatmaya çalıştım. 10 gün sonra döneceğim üniversiteye. Mesafe ilişkileri de yürümez ki zaten. Hem belki sevgilisi var? Ayrıca kafede çalışma saatleri de yoğun oluyor ne ara içeceğiz bu kahveyi, evet dese bile?
Kaybediyorum, kaybetmeye de mahkumum. Hiç risk almayarak yaşayacaksam ne anlamı var? Başka insanların hakkını yiyormuşum gibi hissediyorum. Elimde olan o kadar çok imkan var ki. Yakışıklıyım (öyleymişim, insanlar öyle diyor) ağzım laf yapıyor, komiğim de yeri geldiği zaman, kilolu değilim çok kısa değilim, maddi durumum da iyi. Bunlara sahip olamadan yaşayıp ölen insanlar var. Bu özellikler elinde olsa çok büyük atılımlar yapacak insanlar var ve ben bunları kullan(a)mayarak o insanların hakkını yiyorum. Neyse duşa gireyim de sırtımı fayansa dayayıp yavaşça aşağı doğru çökerken ağlayayım biraz.
kahve..
(bkz: uludağ sözlük)

Ne sözlükmüşsün be.
Gelecek kaygısı ne olacak bu benim halim diye düşünüp duruyorum sonrada uykularım kaçıyor. Allah'ıma sığınıp dua ediyorum inşallah kabul eder.
“Acaba? Neden? Nasıl?” Ekibi.
Insanı ya hastalık unutmaz ya da dertler. ikiside zordur. Cok derin düşünen insanlarda uykuya zor geçer.
bir veya daha fazla kedi.
- sivrisinek.
- borç.
- aşk.
yatağın rahat olmayışı.
Hayalleri olanlar değil hayalleri ölenler uyumazmış. Sen her gece uyuyorsun ben ise her gece ölüyorum.
(bkz: duygusal boşluk)
(bkz: burun tıkanıklığı)
Uykunun bir türlü gelmemesi.