bugün

öğrenci evinde zaman kavramı olmadığından sıklıkla başvurulan karın doyurma yöntemidir. *
gece yarısı meydana gelen açlığın göstergesidir.
ekmek arası yoğurt yemek gibi bişeydir.
gaz yapar.
(bkz: hazımsızlık)
gece yarısı yemek yapacak italyan'ın aklına gelecek ilk şeydir.
(bkz: tagliatelle)
üşengeç olmayan bünyenin yapacağı mideye zararlı olan eylem.*
boş ekmek poşetindeki kırıntılara baktıktan sonraki içte oluşan hüzünün iç ürperten yalnızlığında oluşan bir şeyler yapma hissiyle oluşur.

(bkz: bluevelve tarzı entry girme rehberi)

gerçek! şimdi denedim oldu. siz de deneyin. gerçekten doğru, teyzemin emmisi denememiş, öldü. gerçek!
kişinin geceyarısı haybeye evin içinde dolanan, bekar bir bünyeye sahip olduğunu gösterir...
gecenin köründe makarna yapmaya karar verilir.
fakat ortada bir problem vardır; kim yapacak?
2 kişiye kadar iner sayı ve evin büyüğü cebinden 25 kuruş çıkarır, yazımı turamı diye sorar.
ve nihayet makarna yapacak elemanımız belirlenmiştir, üff ve püff eşliğinde mutfağa doğru yol alır.
yapılması çok zor olmayan ama nedense öğrenci bünyeye yapması ağır gelen,minimum harcamalı,göbek yapıcı eylem silsilesi.
kolay yolları da vardır.kalkarsın ketil denilen hedeye bir miktar su koyulur 5 dk bekler sonra tencereden bir miktar ateşte beklettikten az biraz karıştırdan sonra servise hazırdır.bol ketçap mayoneze bula sonra işte.anla abi daha ne diyim.*
eğer sen yemeyeceksen yapılmasında mahsur olmayan bir davranıştır.
hiç de zor olmayan, o saatte yemesi ayrı bir zevk olan pişirimdir. onu böyle cam tepside * masanın ortasına koyup tabiki de yoğurtlu, salça soslu, kaşık kaşık yemek vardı da neyse.
yapilan makarna yenmedigi takdirde zararsiz olan eylemdir.

yemeyin lan gece gece.. kabus gorursunuz valla bak.. gecen ben soylemesi ayip yarim tencere yidim yattim, butun gece ruyamda travestiler kovaladi lan beni... sonra kanter icinde uyandim, kalan yarim tencereyi de yidim kahvaltida... travestilerden kacmak baya aciktiriyormus lan sozluk.
(bkz: acıkmak)
(bkz: gece daha yeni başlıyor)
(bkz: kahvaltilik)*
öğrenci evinde sıkça yaşanabilen durumdur.
üniversite öğrencileri için sınav dönemi yapılan ilginçliklerin en normallerindendir.
gece yarısı makara yapmak okudum anasını s.kym dememe neden olan gece 12 den sonra suyu haşlayıp ruhum ankara makarnasını süzükten sonra yapılma işlemi. salça falan onları atladım.

edit: ben yatıyorum bu kadar makara yeter sözlük.. iyi geceler.
salça ve yağ kullanılmadan yendiğinde muhtemel kilo artışlarını minimuma indirmekle pek sakıncalı olmayacak gece yemek yeme işlemi.
eğer evde ekmek yoksa yapılabilecek en basit ve en güzel yemektir.
makarna sıvı yağ ile hafif kavrulur, içine bulyon ya da sebze kurusu tozu atılır, kaynar su eklenip
suyu çekene kadar haşlanır. afiyet olsun...
gece pardon sabah 5te uyuduğum için kardeşimle gerçekleştirdiğimiz eylem.bide yoğurtla birlikteyse yemede yanında yat.
sağlıksız beslenmenin en canlı örneğidir.
1 günde nasıl 5 kilo alırım deneyini gerçekleştirmek için yapılan eylem.
pc başından kalkılamaıştır akşam yemegi vakti çoktan geçmiştir ve açlıga dayanamayip mutfaga gidilir yapacak tek şey makarnadir.
(bkz: ögrenci evi)