bugün

elit değil yalnız siki avuçlayıp yatan onlar.
Su içmeye kalktığım için gene beleşe elit olduğum durum.
Hazır hepimiz elitiz, hadi grup seks partisi yapalım.

Beybi!
Yooo ben asgari ücrete Calisiyorum ayni zaman AKP secmeniyim.
valla ben derdim var, siz elit elit geçinin hiç dokunmayayım size.
Herkes elitse bu saçma başlıkları açanlar kimler Lan o zaman ?
bu elitlik kavramını çok bozdular.

geçenlerde recep ivedik 5 in fragmanını beğenmediğimi söylediğimde elitlikle suçlandım.
ortada olan gerçekse yanlışlıkla uğradım, çıkıyorum hemen.
ortada olan gerçektir. gündüzleri nerede keko nerede boş beleş tip sözlükte taksimin yılbaşı gecesindeki hali gibi oluyor gece mis. evet.
Teşekkürler o benim elitliğim.
okullar tatile girince olmayacak şeydir.
Elitmidir bilinmez ama uyku tutmamıştır kesin bilgi.
O son kahve içilmemelidir.
görsel
elitliğe gel . gece su içmeye kalkmak ne kadar da asil bir davranış.

(bkz: geçen gün gene elitiz)
trollerin azalmasiyla kanitlanan durum.
yalandır. sokakta yürürken gördüğünüz 10 adamın 7 sinden biriyim.
SÖZLÜĞE GECE GiRMEYiP türkiye ile 6 saat fark olan yerden girdiği için geceye denk gelenlerin de elit statüsünde olup olmadığını merak ettiğim durum.
Yalan olan durumdur.Yalnızdır onlar,bilgisayarlarında başka hiç bir şeyleri olmayan insanlardır.Başkalarının hayatlarından kendilerine mutluluk almaya çalışırlar.
olmayan durumdur.

ne eliti lan? çoğu kişi şu an don atlet oturuyor bilgisayar başında. kimisi de duvara ayağını dayamış götüm götüm yatarak entry giriyor afedersin.

yalan mı? hanginiz şu an ''bi sözlüğe giriyim de elit olduğum belli olsun'' diye giriyor?

herkes zikinin keyfinde işte. * normal olan da bu. sözlüklerin amacı her kesimden insanın her konuda istediğini yazması değil midir? * *
yanlış bir yargıdır. bende basur olduğu için tuvalet seanslarım uzuyor. fakirim yani.
gece sözlükte sıcak şarap içip peynir tatmamız bu durumu kanıtlar niteliktedir.
genellenmese belki diyecektim ama şu haliyle yanlış önerme.

ben geceleri sözlüğe girerim ama elit falan değilim. hatta sözlüğü okurken burnumu karıştırırım. ayak baş parmağımın arasındaki kirleri topak yaparım. hatta okuyup da anlamaya kültürümün yetmediği entiriler için "ne yazmış la bu lavuk, köri sosu ne amıniyim" şeklinde alt tabaka yorumlar yaparım.

yaaa, öyle tanımadan etmeden yaftalamayın insanları elit felam diye.
elitlerin başka yapacak işlerinin olmadığının göstergesidir. *
çok doğru bir tespittir.

bu elit tabaka sözlük kültürüne sahip, gündüzleri çeşitli kaynaklar okuyan, donanımlı ve kendini geliştiren, geceleri ise hala sözlük kurallarını öğrenememiş, başlıklara cevap niteliğinde entry giren amına koduğumun ergenlerine bilgi ve düşünce aktarımı yapan insanlardan oluşur.
seçilmişler meclisinde ülke kurtarmak olsa gerek. (bkz: yazar elit elit diye)