bugün

irmik helvası yaptım amk daha temin.
yoğurt ekmek tek geçilir. zaten dolapta bir şey bulunacak saat değil.
Bol acılı Kokorec Afedersin.
baklavanın da osmanlı usulü mü var mış amk? g.antep baklavasıdır başka da baklava yoktur.
tuzlama çorba...
Bir kaç biranın üzerine iyi gider babuş.
(bkz: şırdan)
Kokoreç. Kokoreçin saati olmadığını Afyon imaret camisinin tam karşısındaki mekanda öğrenmiş oldum.
(bkz: entry nick uyumu)
Devrezden çorba. Bu saatte açık mı bilmiyorum. Gece 2'de gittiğimizde açıktı bundan 10 sene önce.
Tam kokoreç yazacaktım görsele keşke bakmasaymışım. Tebrikler paylaşan şahıs gece gece kulakların çınlayacak.
(bkz: şırdan)
Anlayamazsınız..
Şu gece açlığı da lanet bir şey yemin ederim çocukluğumdan beri esir aldı beni, kilolu biri de değilim anlamıyorum, sal beni.
Doner ayran tursu.
Sosisli patso kola .
çiğ köfte dürüm. yanına da ev yapımı doğal, çalma yoğurt. bilenler bilir o yoğurdun tadına alıştıysanız market yoğurdu size plastikten farksız gelir.
Kesinlikle çiğ köfte ayran. Yada kofte durum ayran. Allah im ya üniversite de iken kızlarla nasıl giderdik çok guzeldi.
sütlaç / muhallebi.
Çay ile taze ekmek köy peyniri ve isteğe bağlı domates diyebilirsiniz üzerine biber tuz eklemeyi unutmayınız Afiyet olsun.
Yoğurtlu ekmek. Üstüne pul biber tuz.
tahin pekmez.

hem tatlı, hem de geleneksel bir huzuru var.

edit: huzuru yazmışım, geleneksel götü göbeği diyecektim.
çekirdek. mandalina da iyi gidiyor şimdi allah var
görsel
Kendi pişirdiğin ekmek, peynir ve acı sos.
Çiğköfte dürüm.
karpuz kavun yeşil üzüm şeftali gibi serinletici şeylerdir. hem hafif gece rahatsızda etmezler. saldırın.
(bkz: meyve)

tabi sağlığınızı önemsiyorsanız. iki yıldır biraz olsun sağlığımı önemsediğim için 17 kilo verdim, bunda en büyük pay gece yediğim kötü besinleri kesmekte muhtemelen.
şu andan itibaren 23.00 sonrasında yeme içmeyi keserseniz ya da meyve-sebze-yoğurt seviyesinde tutarsanız farkında bile olmadan kilo verebilirsiniz.
güncel Önemli Başlıklar