bugün

evi dağıtmaması için bırakılacak not olabilir ,

- bana bak lan! ne karım var ne anam evi dağıtma ne alacaksan al s**tir ol git.zaten ayda bir temizlik yapıyorum.
"bilgisayara dokunma, yoksa bütün conoları yaktırırım, hatta ne yapar eder seni bulur soyunu kuruturum. kimsenin canına zara
bi dakka. siktir olup gitsene lan?!"
"kapıyı kurcalayıp vakit kaybetmene gerek yoktu, anahtar paspasın altında..."
"çelik kasa salonun duvardaki tablonun arkasında"
"gümüşleri de al, bak arka odada"
"altınları görmek istersen yatak odasındaki çekmecede"
"hepsi şaka lan! evde hırsız alarmı vardı, sen bunları okuyup oyalanırken polis çoktan kapıya gelmiştir"
''ben bir asosyalim.''
-kardeş oda boş. ekmek dolabının ilk çekmecesinde 5 lira olacaktı. bi de buzdolabında kuru fasülye. karnın açsa ye. 6 ay yokuz haberin olsun.
meşru müdafaayı göz önünde bulundurarak, yatak odasına gel, demek gayet mantıklıdır.
faturalar çekmecede. 50 lira açığım var. sevabına boş gitme.
bir seri katilin evine girdin , seni öldürmek için sadece 2 saniyeye ihtiyacım var sol köşede gördüğün çekmecede kendini korumak için bıçak olacak fakat o bile sana yetmeyecek bu notu aldığın yerde parmak okuma tarayıcısı çoktan parmak izini alıp karakola kimliğini bildirdi bile. birazdan bir çat sesi duyacaks..

(bkz: yaratıcılık)
altınlar yatak odasındaki dolabın üstündeki duvarın içinde. yık orayı.*
-s.ktir git laaaaaaaaaaaaaan!*
aşırı bulaşıcı ebola tedavisi görüyorum . maşan yiyorsa gel a..koyam.
hırsız hırsızın evini soyar mı godoş.
la bırakın peşimi amına koduklarım. değerli bişey kalmadı daha da almam, alamam gayri.
ev 25 ayrı noktan kamera sistemi ile kontrol ediliyor, kapıdan girdiğinde otomatik bir sistem polise haber yolluyor, yatakodasının kapısını açtığında silah düzeneği var, gibilerinden notlar olabilir.
tostumu yedim bekliyorum gibi bi nottur.ya da dur yanlış geldim, tüm silahlarımı kuşandım bekliyorum gibi bi nottur.
beni bekleme bu gece dışardayım.
" amına koduğumun ibnesi, ben soyacak yer arıyorken sen de beni mi seçtin " notu bırakılabilir.
evde ziynet eşyası, para edecek birşey yok valla kusra bakma. bir çay koyda içelim. demini alınca uyandır. ha bir de hacı 1 lira varmı ya?
bak güzel kardeşim bilgisayarıma dokunma neyi alırsan al. zaten alacak başka bir şeyin yok. ama bilgisayarımı alma sikerim!
evde lazer sistemi var. kurt kapanı tripleri yaparak geçmeye çalışma hayatta beceremezsin. beş dakika sonra fbı kapının önünde olur. evime bakma ben hükümette yetkili biriyim. elektrikli sandalyade çığırta çığırta öldürürüm seni. bence hiç bir şeye dokunmadan defol burdan.
banyodayım soyun gel.
olum bari gitmeden bulaşıkları yıka nan.
olum 2 senedir işsizim lan ben. ne bulcaksın da alcaksın ki hehe. ha 3 sene önce gümüş kolyem kayboldu ya bulursan nerden bulduğunu not ediver şuraya, merakım geçer en azından.
Girerken sağ ayağınla gir evin bereketini kaçırma.
leyla ile mecnun'daki hırsız yavuz olması durumunda 'televizyonuma dokunma' diye not bırakalabilir.