bugün

yeni yazar galiba, hoş gelmiş.
Babacan ve davutoğlu gibi akp artıklarını kabullenen kişi.
kürt yazarlardan bir tanesi . bilgilidir .
Feyzi işbaşaran, Babacan, ahmad davidson, ciho islam ekolü bir muhalif (!)

Leş gibi yae kokusu aldım.
yüz kere yazdık kardeş. türkmen, arapların türklere verdiği bir isimdir.
sanki türklükten farklıymış gibi kullanmayın. türk demektir.
hayır millet farklı bir boy falanmış gibi konuşuyor ve de öğünüyor. türküm desen yeter.
türk düşmanı olan türk yazar. silik yer umarım tez vakitte.
Girdilerini inceledim. “Türkmen” nikiyle trollük yapıp milliyetçiliği aşağılamaya çalışan beyinsiz bir kürt bu.
Gazimagosa türkmeni misin kuzey ırak barzanisi misin belli değil çocuk adam.
Akp ile çözüm süreci zamanında da sevişmiştir.
Periyodik tabloda sembolü “s” tir.
en terbiyeli hdp'lidir.
https://www.uludagsozluk.com/e/46253549/
Nickini kuzey ırak barzanisi şeklinde değiştirmesi için kampanya başlattığım yazar.
laiklik entrysinde belirttiği şeyler belli bir dönemde gerçekleşmiştir. ayrıca her şeye cevap yetiştirmek gibi yorucu bir huyu var. şimdilik donuza eklemiyorum. bekleyip görelim.
Kürt mürt ama frenkiden iyidir.
ince ruhlu çıkmış bir yazar. sevdim, takip ediyorum.
Moğolum ben.
gidemez ki ışıklı cehape iktidarında tezkereye hayır verileceği için sınırı geçemez.
Kendisine yeni nick önerilerimdir:

Kuzey ırak barzanisi
Gazimagosa kürtmeni
Erivan berberi.
Olsun o da insan sayılır.
Bu kürt eniği o kuş beyniyle her entrysinde Rumeli, Balkan, Kafkas, Kırım, Türkistan, Orta Asya göçmenlerine laf söylemektedir.
Şimdi nik altına bazı sosyolojik haritalar bırakacağım. Küçük gördüğü göçmenlerin çoğunlukta yaşadığı Batı illeriyle, kendi soydaşlarının çoğunlukta yaşadığı Güneydoğu illerindeki verileri mukayase edip öyle karar versin.

Türkiye'nin il il Iq ortalaması haritası:
https://upload.wikimedia....0px-Turkey_IQ_map.svg.png

Türkiye'nin il il kaçak elektrik kullanım haritası:
https://icdn.ensonhaber.c...0/09/19/elektrik_4145.jpg

Türkiye'de illlerde akraba evliği oranı haritası:
https://www.verikaynagi.c...indeki-Orani-1024x614.png
Yazdıklarında zerre mantık bulunmayan yazar. Tam bir sjw yani.

"Özdağ herkesin gazını alıyor yaaaaaaaaa."

Mültecilerle ilgili uyarı yapmak gaz almak değildir. Hiçbir yasal işlem olmadan ülkeye giren şahısların ne mal olduğunu söylüyor.

"şu konakçı'yı çok taktılar, dublin'de bir papaz bunu söyleseydi kimse takmazdı"

Ee yuh artık. Kafayı çekerken girdi bu entariyi galiba. Eğer dublinli bir papaz toplumu kışkırtacak herhangi bir şey söylese irlanda hükümeti onun hakkında işlem yapardı ve yerden yere vurulurdu. Geçenlerde tecavüz vakasına ingiltere'de halk ayağa kalktı. Sen herkesi kendin gibi sjw sanıyorsun sanırım?

Her boka fikir yürütmek zorunda değilsin, bilmiyorum de geç. Bir de insanlık taslamaya çalışıyor ki of tam komedi. Kötü, iyi gibi kavramlar görecelidir. Hadi benden kıyak olsun sana. Sözlüğün en berbat yazarlarından birisin. Yazar dediğin mantıklı konuşur çünkü.

Edit: kırdofiliymiş la bu. Hiç şaşırmadım. Alayı böyle insanlık tatavası keser zaten.
türkmen nickiyle kürtçülük yapan yazarımsı. tam bir politik doğrucu. ayrılıkçı türkler fikrinden deli gibi korkmaktadır. söylemlerinde zerre mantık yoktur, ciddiye alınmaması gerekir.
Yılmaz Güney denen orospu çocuğunu öven yazardır.
--spoiler--
yılmaz güney denen orospu çocuğunu öven yazardır.
--spoiler--

(bkz: solculardaki barzo sevdası)
magicgotto ve atasıceltic denen utanmazlar ,şu sözlükte rezili rüsva ettim sizi hala zırlıyorsunuz.
var mı ulan delikanlı kitabında ölmüş birinin ölmüş annesine küfür ama nerede öyle delikanlı bunlar lümpen ayak takımı.

birde gelmişler yımaz güney'i e değer veren yazarın nik altında küfür ediyorlar,delikanlı adam sütre arkasına saklanıp küfür eder mi ,dünyanın neresine giderseniz gidin tanımı korkaklıktır.

birde bunlar türklüğü savunuyorlar güya ,utanmaz arlanmazlar okuyan dışarıdan bir insan size ve ideolojinize lanet eder.

cahilliğinizi yüzünüze okuduk yüzünüz bile kızarmadı ..
hiç mi utanmıyorsunuz ölmüş birine be annesine küfür etmeye, eve gittiğiniz de evde ki insanların yüzüne nasıl bakıyorsunuz, şaşırıyorum.

insan olan fikirleri ile mücadele eder ,mustafa kemalci'yim diyorsunuz ben babamdan dinledim, mustafa kemal ve inönü paşa dedemin yaşadığı ve babamın işletmesini yaptığı mekanın olduğu köyde kalırdı, ölmeden önce bile ziyaret etmişti ,kemal paşa ,ruslar almanya'ya girdiğinde ismet paşa dedemin köyünde idi .

dedemi tanımadın ama babamdan duyduğum ağızlarından bir kere kötü söz çıkmadığıdır. köşkten de bir gün yüksek ses çıktığı görülmüş değilmiş.

siz burada hem türkçüyüm diyeceksiniz hem kemal paşacı ama kendinizi ve fikrinizi savunmaktan aciz olacaksınız.

bu kadar yazdık anlayacak değilsiniz insanlar okusa yeter.

yazıklar olsun...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar