bugün

üniversite okuduğum şehir.
not : hâlâ okuyorum.
bir kere gitmişligim var. baklavalari nefisti.
Mertligin diyarı.
Benim icin her zaman gurur kaynagi olmus biricik memleketim.
Nufusu 2 milyon olup ancak suriyeliler yuzunden 5 milyona cikan memleketim.disari cikinca turkten cok suriyeli goruyoruz gidin artikkkkkkkk !
Dün bir markete gittim etrafıma baktım benden başka herkes siyah peçeli suriyeli anası sikildi memleketimin. Emeği geçen herkesin a.q.
Bir türlü kar yağmayan şehirdir.
yağmur, sis, soğuk, rüzgar ve güneş tamam da kar olsa iyiydi dedirtir.
benim güzel memleketimdir. suriyelilerin de memleketi olmuştur. onların ben amına koyumdur.
sırf baklava yemek için gidilen yer. çoğu tanınmış mekanlarda görmemiş insan dolu diyebiliriz.
Eskiden hayat pahalılığın en az olduğu kent idi şimdilerde istanbulla yarışan canım memleketim.
yemekleriyle ünlü sevecen insanlara sahip mutlaka gidilip görülmesi gereken harikulade şehir.
son birkaç yıl içerisinde istanbul, ankara, kahramanmaraş, elazığ ve son olarak burada yaşayan biri olarak içlerinde açık ara en boktan, yaşamanın en zor olduğu şehir olduğunu söyleyebilirim. ya da ben öyle bir döneme denk geldim bilmiyorum.
öncelikle suriye'den göç eden insan sayısı resmi rakamlara göre nedir bilmiyorum ama gerçekten çok çok fazla. bu durum emlak fiyatlarını inanılmaz etkilemiş durumda. şöyle ki fare deliğini andıran yerlerden inanılmaz paralar isteniyor.

şehrin trafiği berbat ötesi, trafiğin devamlı sıkışık olmasının yanında, büyük çoğunluğu cahil ve bilinçsiz sürücülerden oluşan bir trafiği var. bu da şehrin nispeten daha sakin kısımlarından ev tutmanızı çok zor hale getiriyor. çünkü şehrin herhangi bi yerine ve dolayısıyla işinize ulaşabilmeniz için çok zorlu bir trafik süreci sizi bekliyor oluyor.

ayrıca yemeklerinin çok iyi olduğu söylenmiş, bilmiyorum ama benim gördüğüm milyonlarca kepapçıdan başka bişey olmadığı. ilk bir iki aydan sonra bunalıp ev yemekleri yiyebileceğiniz yerler arıyosunuz ama ya yok, ya hijyenik olarak rezalet durumda. tabi yemek kısmında çok çok iyi yerler de var ancak oralara akşam yemeğini bugün de burda yiyeyim deyip gitmeniz zor, ancak özel durumlarda o parayı ödemeyi göze alabiliyorsunuz. kısacası çok pahalı.

kısacası şehir rezalet, buraya yerleşmek isteyenler birkaç defa daha düşünsün demiyorum, o fikri direkt kafalarından silsinler.
Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde sanayi ve gelişmişlik bakımından birincidir. Ayrıca Gaziantep, Türkiye'nin hâla yaşanılan en eski kenti olup Dünya'nın da hâlâ yaşanılan en eski kentlerinden biridir. Bunların yanında Gaziantep, Türkiye sanayisi ve ticaretinde de çok önemli bir yer tutar. Bunun sebepleri arasında Gaziantep'in Anadolu ile Orta Doğu arasında bir konumda bulunması ve liman kentlerine yakınlığı sayılabilir. Gaziantep'in simgeleri arasında Gaziantep Kalesi, baklava, antepfıstığı, Zeugma ve bakırcılık sayılabilir.

kaynak: http://tr.wikipedia.org/wiki/Gaziantep
Sex teklifi için üzerinden sohbet edilecek en son şehir zira şehrimiz azgın erkeklerle doludur efendim. Sevişeyim derken hazır götünüzdende olabilirsiniz gelince dikkatli olunması gereken şehir.
Suriyeliler can sikar ama güzel sehir hos sehir hayranlik duymamak elde degildir.
Antepli insanların karakterleri ortaktır gerçekten,misal bir Urfalının çeşitli versiyonları olabilir ama Antepliler aynı numune tanıdıklarımın hepsi öyleydi.
istanbul ankara trafiği halt etmiştir güzel şehrim de. doğudan gelen kıro kardeşlerimizin yaşama hakkına saygı gösterdiğimiz için ise işsizlik had safhada. kendileriyle beraber getirdikleri ağalık sistemine dayalı yaşamlarını ve uyuşturucu, kadın ticaretiyle de günden güne suç oranının daha çok artmasına neden olduklarını es geçmeyelim. suriyelileri söyleme me gerek yok.

önce nereye baksam sendin, şimdi suriyeli.

(bkz: gazişehir)
dün akşam terkettiğim güzel memleketimdir (bkz: cünüp cünüp otobüse binmek). artık suriyelilerin de memleketidir onların ben amına koyumdur.
lahmacun,patlıcan kebabı,alinazik,yuvalama,baklava gibi efsane yemeklerinin meşhur olduğu dünya çapında mutfağıyla anılan nadir birkaç şehirden biri.tabi nohut dürümünü de unutmamak lazım.
Maalesef Şehirdeki gerçek antepli nüfusumuz 3 te 1 in altına düşmüştür. D. Politikaları sağolsun anasını şey yaptılar memleketin.
üniversite okuduğum şehir , iyi mi kötü mü hâlâ çözemedim.
5 senemi yedi bitirdi ama yine de çok özlediğim şehir.
Yesemek diye at yaragi gibi lokantası olan il.

Yolunuz düşerse sakin burada yemek yemeyin AMK.

Büryan 12 lira lan antepin milli yiyeceği antepte ateş pahasi AMK.

Lan istanbul da daha ucuza iciyom ben bunu antepte bedava olması gerek bu ne is AMK.

Lan gunde 100 lira içki parası veririm sekiz kişiye ödediğim çorba parası kadar koymadi bana.

Sakin ola oraya gitmeyin Şehreküstüde daha kalite ve daha ucuz yerler var.
Suriyeli kayniyor anasini sikmisler memleketin orospu cocuklari.
mangal yapmanın anavatanı, sırf bu yüzden bile günü birlik gidilecek şehir.