bugün

Cok sinsi bir eylemdir.

Isid tarafindan gorevlendirildigim icin bir degisiklik yapip ucak yerine otobusle seyahati tercih etmis bulunmaktayim. Bu aksam 19 saatlik uzun bi yolculuga cikacagim. Gorevim otobuse cunup binerek toplu bir katliama sebep olmak yol boyunca da herseyi videoya kaydedicem kazadan sonra otobusu arkadan takip edecek olan toyota pikaptaki gorev arkadasim kamerayi alip goruntuleri internette yayinlayabilsin diye. Cunup olmem gunahkar olarak degil cihat yolunda oldugum icin asil en temizlerden biri olarak gitmeme sebep olacakmis oyle dedi uzun sakalli abi.

Az once bu intihar saldirisini yapabilmem icin gerekli turlu uyusturuculari siringayla alip ardindan iki ekstacy yutup ardindan bi cigara icip ve ardindan kadin sidigi katilmis maras otu attigimdan pek kendimde degilim, o yuzden sizlere de dogru duzgun veda edemiyorum.

Evet kardeslerim dua edin muavin ve sofor yola cikmadan once sevisip banyo yapmaya firsat bulamamis olsun da operasyonun basariya ulasma sansi artsin. Karilariyla lan fesatlik yapmayin.

Hadi hepiniz aeo.
kadın erkek fark etmeksizin her otobüsün en az yarısının yaptığı durumdur. kaza falan olmaz kısacası çok büyük bi voltran oluşmadıkça.
tövbe estağfirullah.
çarpılırsanız görürsünüz gününüzü.
Orgutun sozunu verdigi 1080p stoya ve mia malkova videolari hala elime ulasmis degil. Umarim operasyon basarisiz olmaz.

Operasyon cercevesinde bir eylemdir.
Kazaya sebebiyet verebilir.
An itibariyle 6 saat 1 dakika kalmis operasyondur.
Otobusu şarampole yuvarlayabilecek eylem aman ha.
Evet arkadaslar 1080p stoya ve mia malkova videolari elime ulasmis bulunmakta az once bi victory daha icip maras otumu da attigima gore operasyon hazirliklarina baslayabiliriz. Dualarinizi eksik etmeyin mucahitler!

Sinsi bir eylemdir.
An itibariyle 3 saat 19 dakika kalmistir.
Caydirici aciklamalarla engellenemeyecek eylemdir.
bakiye yetersiz ile sonuçlanacak faaliyet.
Asama asama gerceklesmekte olan eylem. Galiba muavin de cunup. Basariya ulasabiliriz.
Günah, büyük günah.. Attığın adım bile günah gusülsüzken. Hesabı sorulacak..
Kazaya sebebiyet verir.
Kaza geçirme ihtimaliniz var.
Zaten genelde ikinci kaptan ve muavin de cünüp oluyor yani ihtimal verebilirim.
Toplam 3 kaza tehlikesinden sonra dinlenme tesisindeyiz. Kaptan muavini zorla dusa sokuyodu az once operasyon tehlikeye girdi. Bu gorevi tek basima gerceklestormem gerekecek. Nerde benim maras otum?

Asiri sinsi bir eylemdir.
başarıya ulaşamamış eylem.

üçüncü kaza tehlikesinden sonra muavine zorla gusül aldırıp namaz kıldırmasalardı kesinlikle başarıya ulaşabilirdik. olsun duasını eksik etmeyen mücahitlere sonsuz şükranlarımı sunuyorum.. bir sonraki operasyonda görüşmek üzere.
belki hamama gusletmeye gidiliyordur.
canlı bomba olmak gibi bir şeydir.
amma da çok tanım meraklısı var. burda ciddi bi operasyondan bahsediyoruz. başarıya ulaşamadı zaten moralim kaçık, sakallı da yoldaymış geliyo.

başarısız olması üzücü eylem *.
Fordlanabilirsin dikkat et efeem.
" cünüp cünüp seyahat turizm şti " ne binmektir.
Doymamış.
kaçın kızlaaar!!
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar