bugün

35 insanın ölümüne pkk terörüne tepki diyen, kendisini sistem terörü diye nitelendiren malları görmemize sebep olmuş ilandır. Acaba aynısını pkk silahsız askerlere yapsaydı ne farkı olurdu bu kişi için.
evet yanlış eşek değil katır olacaktı. katırların hakkını yemiş ülkücüler.
(bkz: dinime söven müslüman olsa bari)
(bkz: teröristleri sevmeyi çağdaşlık sanan gerzek)
vatanseverlik ile ırkçılık çok farklı kavramlar. bu yüzden yakışıklı durmayan ilan.
Aptalcadır. Afiş, afişi hazırlayanlar, afişte yazılanlar, afişin hedefi olanlar, tüm bu olaylar filan derken şu cümle aklıma geldi. "Senin de amk, onun da amk!"

Not: Olmamış bi de, yapamamışlar hani. siyah beyaz baskı. kalitesiz kağıt filan. Silüet denemişler, o da bi boka benzememiş. O ne öyle 1960ların ihtilal karşıtı afişleri gibi.

Edit: mını sktiğimin faşitleri ve teröristleri.
Ülkücüler kendilerine yakışani yapmislar.
Birileri baskalarına bölücümü diyordu?
pkk baskını sonrası şehit olan askerleri duyup halay çekenleri gören gözlerin yaptığıdır.

doğru mudur? yapılmamış olmasını yeğlerdim.
Bozkurttan f-16'ya geçişte onemli rol oynayan bir ilan. Artik boz yeleli bozkurt yerine "boz kanatli f-16 uççaa" deriz...

Not: kim tasarladiysa evine ates dussun... dolunay siluetinde savas ucagi falan... bu ne olum?! Bu ne lan?!
gördükçe gülüyorum amk. O nasıl tasarım lan. Grafik tasarımda hiç mi ülkücü yoktu olm? yapımda ve yayında emeği geçenlerin allah belasını versin. ulan gece gece*
Bunların milliyetçilikleri nato milliyetçiliğidir. Gerçekten yurtsever olan insan bu katliamı kınar. Orada katledilenler sivil vatandaş. Terör örgütüne mensup olmayı bırak adamlar askere evlat gönderip şehit bile etmişler oğullarını. Tsk Abd'nin istihbaratıyla vurdu o masumları.
(bkz: ay hoşt ulan)
Kekolara acımam ne olursa olsun onlar benim askerime acımadı ülkemin refahını ekonomisini huzurunu talan etti her türlü pisliği gördük bu kekolardan.
istisnalar varsa var ölelimmi?
Şimdi benden bu postere tepki göstermemi bekkiyorsanız daha çok beklersiniz.
iğrenç mi? Gayet güzel bir ilan olmuş eline sağlık kardeşlerimin. Ölen katırlar için hepimiz üzüldük keşke ölmeselerdi.
t*rk barzolardan beklenendir.
35 teröristin köpek gibi avlandığı uludere zaferini kutlayan ilan. Ohh..
kaçakçılığı hak olarak kendilerinde gören, bu iş dededen toruna bizlere kalmıştır diyen, utanmadan da yetkililer bunu biliyordu diyen kişilere atfen yazılmış çok yerinde bir ilandır, afiştir. bir çok kişi iyi biliyor ki, gündüz masum köylü, gece silahlı terörist olan bu düşüncedeki kişiler bundan sonra rahatça sınır boylarında dolaşamayacak.
Bir ülkeye giriş çıkışta sınır kapıları kullanılır. Bu kapılar haricinde bir yeri kullanmak eve pencereden girmektir. Bizim buralarda eve pencereden girmeye çalışana hırsız diyorlar ki herkes evine giren hırsıza müdahale etme hakkını kendinde görür. Hatta bizde birinin evine hırsız girdiği zaman komşulardatoplanıp hırsızı linç etmeye çalışır. Olayı kendi hayatımıza iindirgeyerek düşünürsek daha doğru karalar veririz tüm ideolojik kavramlardan sıyrılın orada ölen insanlar pikniğe gitmiyorlardı sanırım. Sizin evinize hırsız girdiğinde nasıl bir tepki vereceğini hayal et. Afiş doğrudur. insanlar ölsün demiyorum fakat eve giren hırsız yakalandığında dayak yiyeceğini bilir. Hiç kusura bakmayın kendini bu ülkede ev sahibi olarak gören hiç kimse evine giren hırsızın başına birşey geldi diye oturup ağlamaz
bir ülkücü olarak söylüyorum, olmamış pankarttır.

şerefli bir ordu eşşek vurmaz.
pkk yandaşlarının havlamalarına neden olan ilandır. kimin ne olduğunu herkes biliyor artık boşuna komünist çığlıklar atmayın.
Teröristi öldürmek ne zamandan beri ırkçılık olmuş acaba.
yapanların ellerine sağlık, elleri dert görmesin!
şehit ettikleri türk askerlerini nasıl şehit ettiklerini davullu zurnalı türküyle anlatan şerefsizlerin zoruna gitmiş ilan.

uludere'de ne mi oldu. o ölenler pkk'nın kurbanı oldu. istihbarat'a o kafilede pkklılar olduğu ve karakola baskın düzenleneceği bilgisi geldi bu kirli bilgiyi veren yine pkk'ydı. elleri sıkışmıştı ancak bu geçişi devlet bilgisinde yapan ve görece masum olan birileri ölürse rahatlayacaklardı. ve rahatladılar da. yahu nedense bu operasyonun görüntüleri basına sızmadı. heronların çektiği görüntüler bu sefer yoktu. oysa aktütün baskını öncesi pkk'lıların nasıl sınırı geçtiği görülüyordu. aynı yöntem katırlarla. o 35 köylü 35 pkk silahlı militanı olsaydı ve bu sefer de aman bizim kaçakçılar denilip vurulmasalardı ne olacaktı? Bu arada neden bizim ana jet üssümüz diyarbakır'da? ulan kalkan her uçaktan adamların hemen haberi oluyor.
vicdansızlık örneğidir.
yazıklar olsun hiç mi sızlamıyor içiniz.
http://youtu.be/qtsYsYng0ug&list=PLixQxbssdYApZ0i0W2YgR7MFz3l7noEf6
Olmamış ilandır.

Hayır mevzuu bilmesem, kıbrıs barış harekatından bir kare zannedeceğim.
sabah sabah güldürmüş ilandır, yapan arkadaşın elline sağlık yanlız bu olayda ölen eşek ve katırlara çok üzüldüm, yazık oldu.

diğer ölen köpekler zaten döl israfıydı, onlara hiç üzülmedim.
pamuklar içinde yaşayan hümanist bozmalarının zoruna gitmiş ilandır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar