bugün

Kapatıcı etkisi olmayan, eh anca yüzdeki sivilce kızarıklığı gibi ufak renk farklılıklarını gizleyen BB kremdir.
iki renk tonu vardır, orta ve açık.
Buğday tenli biri olarak orta tonu beni zenci, açık tonu ise ruh gibi yapıyor. Tez bu iki tonun arası üretilmeli.
Ha ayrıca inanılmaz harika kokuyor, yani leke bırakacağını bilmesem alır kıyafetlerime falan sürerim.
a101, bim gibi marketlere kadar düşmüş üründür, bir ürün alacaksam piyasa araştırması yapar ve bunlara dikkat ederim.
Kullananlardan duydugum kadariyla sivilce yapiyormus. Loreal'in skin perfect bb kremini oneririm bunun yerine.
eğer missha ve pure beauty gibi kore markalarına alışkınsanız, şartlar gereği yüzünüze sürmek zorunda kaldığınızda attan inip eşeğe binme hissini doruklara kadar yaşatabilen bb krem. bir başka yazarın da belirttiği gibi orta tonu esmerlere uygun, açık tonunu zaten denemedim. ayrıca yüzde duruşunu da hiç beğenmedim. hafif ve yokmuş gibi olan ten ürünlerine alışkın olan şahsımda sürdükten iki saat sonra hemen makyajı çıkartma isteği uyandırdı. bence garnier bb krem üretmesin, bu konu burada kapansın.
Garnier değil de bir başka markanınkisini alnımda abone ol butonu çıktığında sürmüşlüğüm var. Kürdan ucu x2 kadar sürmeniz yeterli sivilce kızarıklığı için.

Not : erkek.