bugün

entry'ler (200)

girişi piyanoyla olan efsane şarkılar

coldplay der susarım.

cheap thrills

herşey para değildir, ucuz zevklerde eğlendirir temalı.

esmer kadın çekiciliği

ten rengi itibariyle diğer alternatiflere göre çok daha çekici kadındır, tartışmaya açık değildir zira sadece saç rengini bile değiştirerek birkaç adım öne geçebilmektedir.

arkadaş olunamayan kadınlar

tanışma ritüeli itibariyle güzelliği ya da tavırlarıyla sizi etkileyen, arkadaş olmayı istemediğiniz ancak çeşitli sebeplerle sevgili de olamayacağınız kadınlardır, bir nevi arafta kalma halidir, bu durumda arkadaş olmak can yakacaktır.

kankiş babay canki kelimeleri kullanan erkek

ortamlarda bu kelimeleri daha yüksek sesle kullanan ilgiye muhtaç erk cinsidir, acınasıdır, yazıktır.

çikolata kahve

el yapımı çikolatanın yer aldığı sütiş yanı mekan, iyidir.

boon cafe

hala bir çınaraltı samimiyeti yok, yanlış anlaşılmasın garson anlamında değil ortam anlamında. pahalı demek kaliteli demek değildir

aramızda waffle ı pankek sanan cahiller var

Çengelköy kemal usta iyidir, en azından adamın sohbeti iyi

buyaka plaza food court

buyaka avm içerisinde yer alan yemek alanıdır, birçok avmye nazaran daha fazla alternatif barındırmaktadır, terracotta , le pain quoutidiane, happy moons iyidir.

sözleşmeli müslümanlık

geneli kapsamamakla birlikte 11 ay boyunca günah kabul edilen birçok şeyi gerçekleştiren fakat o mübarek 1 ay geldiğinde dinin gereğini yerine getiren, vakit namazlarını vakti olduğu halde kılmayıp cuma günleri namaz kılan ve kılmayanları eleştirebilen, kendine bunlar söylendiğinde bildiği tek şey olan 'senin dinin sana benimki banadır' cümlesiyle sıyrıldığını zanneden zatı muhteremlerdir.

sözlük yazarlarının en büyük hazinesi

umarım yalnızca öpülmemiş olarak kalır hazineniz.

ithalat teslim şekilleri

ithalatı gerçekleşecek malzemeler için navlun, sigorta, ara taşıma gibi unsurların hangi taraf tarafından karşılanacağını belirten ticaret anlaşması unsurlarıdır.

evlendikten sonra 100 kiloyu geçen kadınlar

erkek versiyonu çokçadır.

gereksiz başlıklara rağmen ayakta durabilen yazar

bu üye özel mesaja kapalı uyarısı aldığım için anlatamadım fakat gerçekten tek nefeste okuyunca bende anlamadım.

gereksiz başlıklara rağmen ayakta durabilen yazar

frame içerisinde uzmanlık olmasa bile en azından bilgi sahibi olduğu konularda bilmeyen insanlara aktarımlar yapmayı motto edinen kişi, bozulmaması temennisi çokça olan muhterem.

fyigitt7

tanıyorum lan ben bu adamı.

isim ve karakter uyuşmazlığı

ebeveynler tarafından yanlış seçimlerle çocuklara konulan isimlerin yıllar sonra o bireylerde karakterleriyle tezat olması durumudur, örneklendirmeler tarafınızdan beklenmektedir;

erkekleri özgüvensizliğe iten şeyler

boyu değil işlevi.

bir kızın pastasını saatlerce kaşıklamak

yıllardır pastacıyım böyle tabir duymadım, tebrikler.

bomonti red ale

bomonti tadından çok uzak bir aroma. bomonti filtresiz sevenler bunu sevmez, net.