bugün

görsel
Diş gargarası kullanıyorsanız hepsinde en az 8-10 tür alkol bulunuyor.
istifra etme hissi uyandıran yöntemdir.

Birde bunu yaptıktan sonra tüm tat alma duyularım ölüyor amk.
yapamıyorum bu eylemi. her seferinde kusasım geliyor.
hani gargara yaparken ağızınızda bir boşluktan yukarıya hava üflersiniz ya, o boşluğun biraz önce bende olmadığını öğrendim.
ciddi ciddi hastayım sözlük. çok fenayım çok.
alternatif rock grubu

(bkz: http://www.myspace.com/gargara)
boğazı ağrıyanlara annesi tarafından önerilen yöntem.
limon ve tuz ile yapılanı insana hayatı sevdiren eylem.
bazı şarkıları çok güzel olan (bkz: dayanamam) rock grubu isminin bir ilaç türü olmasıda ilgi cekicidir. Güzel bi ritmi olan gruptur.
beter oldum ve dayanamam isimli şarkılarının çok sağlam olduğu, 2004 çıkışlı rock grubu.*
Yil 2004...Ceyhun, Teoman, Berk, Cihan bi araya gelip kurdular gurubu. Siki bir calismaya girip bestelere agirlik verdiler, bu kadro ile dayanamam, beter oldum, otobüs adli parcalar kaydedildi. Daha sonra Cihan'in okul problemleri dolayisi ile Cihan gruptan ayrildi, yerine Samet geldi samet ile kalan 9 parça kaydedildi. Sametle anlasmazliklar oldugundan dolayi onunla da yollar ayrildi ve yerine Deniz gruba dahil oldu. Beklenmedik bir sekilde Berk'de okul problemleri yüzünden gruptan ayrilmak zorunda kaldi. Onun yerine de Kerem gruba dahil oldu. gargara yeni kadrosuyla calismalarina devam ediyor (http://www.gargaraband.com)
ilaç olanı yıllar yılı hiçbir uzva gösterilmediği kadar ilgi gösterilen, sabah akşam o kıllı şeyin ağza sokulmasına sebep olan caanım dişleri felç eden, altın rengine bürüyen iğrenç sıvı. çok çok mecbur kalmadıkça kullanmayın, kullandırmayın.
aynı zamanda bir tepki cümlesidir.
karşısındakine inanmayan kişinin sözü;
-yutmadım gargara yapıyorum...
(bkz: gargamel)
albüm hazırlığında olan yeni bir müzik grubu.
boğaz ağrısına birebir olduğuna şahit olduğum basit olduğu kadar yararlı işlem.
diş agrısı için rakıyıda gargara yaparız..

(bkz: canı rakı istiyince anneye dişim agrıyo diyen yazar modeli)
ağzı çeşitli kokulu ve mentollü maddelerle ya da yalnızca su ile çalkalamak.
(bkz: yemezsen gargara yap)