bugün

çok yetenekli bayan tenisçi.

bu sezon yaptığı çıkışı roland garros'ta serena'ya tenis dersi vererek süslüyor.

an itibariyle maç 6-2 5-1 muguruza üstünlüğüyle devam ediyor, büyük sürpriz olmazsa maçı aldı diyebiliriz. önü açık.
Benden 1 buçuk ay küçük lan. Dün şarapova ile maçı vardi. Anna ivanovice benzettim değilmiş. Güzel bi hatun sanki bakalım neler yapacak. Roland Garrostan elendi ama sırada Wimbledon Tenis Turnuvası var.
euginie bouchard ile son dönemin başarılı ve çok güzel iki kadını. kadın dediysem daha 20 yaşındalar.
serena karşısındaki dik duruşundan sonra, turdaki underdoglardan biri değil de, bir şampiyon olmasını umduğum, benim top 10'imde yerini almış ispanyol tenisçi.
an itibarıyla wimbledon 2015'te çeyrek finale yükselmek için caroline wozniacki ile mücadele eden raket. bu sezon roland garros'ta çeyrek final oynama başarısı gösterdi. geleceğin yetenekli sporcularından...
Wimbledon 2015 ikincisi, çok potansiyelli bir bayan, bence onu çok göreceğiz ileride.
az sonra serena'nın amına tenis topunu sokup raketle paketleyip şampiyon olacak kadın. amin.
Tenisin Leicester City'si. Tebrikler.
daha önce fransa finallerine 3 kez çıkıp tamamını kazanmış olan serena ablamızı devirmeyi başarmış olan tenisçi. helal olsun.
Efsaneyi devirmiş ve 2 milyon Euro'nun sahibi olmuştur.

http://www.hurriyet.com.t...0113336&utm_term=post
22 yasindaki ispanyol tenisci. wta siralamasinda 2 numarada bulunuyor. Roland garros finalinde serena williams'i yenerek kariyerinin ilk slamini kazanmistir ve bu zaferle birlikte kendisinde sampiyon kumasi oldugunu gostermistir. kadinlar tenisine rekabet kattigi kesin ve kendisinin yeni bir numara olmasi yakindir.
Bugun wimbledon 2.turunda jana cepelova'ya 2 sette maglup olan tenisci.

Acikcasi ben roland garros'u kazanmasinin ardindan wimbledon'i kazanmasina kesin gozuyle bakiyordum çünkü oyunu zaten iyiydi, psikolojik acidan da gereken yere gelmisti sampiyonluga eriserek. Ancak isler o sekilde gitmedi. turnuvanin su ana kadar ki en buyuk suprizi oldu dunya 2 numarasinin elenmesi.

Sakatlik falan gecirmedigi sürece bunlar kayda deger bir problem teskil etmiyor zira önümüzde daha cok slam var şampiyonluk gorecegi.
wimbledon 2017'nin tek kadınlar'da şampiyonu.
güncel Önemli Başlıklar