bugün

Tuttuğu takımın adını yazmaktan aciz yazar, 12 yaşındaymış galiba tam sindirememiş Okumayı yazmayı. Kızma Amcası daha çok cahil.
Açtığı (bkz: dominant kızın erikle mastürbasyon yapması) başlığını göt korkusundan başıma bırakmış yazar.

Korkak. *
(bkz: on birinci nesil çaylak)
çaylaklıktan kurtulduğu gün, tekrar çaylak olan yazar. teprikler.
galatasaray" ın adını yanlış yazarak üzmüş yazar. hangi takımın fanatiği - taraftar değil fanatik - olduğunu bilmiyorum ama biri ferenbahçefedaisi ya da bekiştaşfedaisi diye nick alıp sevdiği takım hakkında kırıcı çıkışlarda bulunsa hoşuna gider miydi ?
unutmamalıyız ki aynı renkleri sevmesek de tüm renklere saygı duymak futbolda gerginlik ve tartışmanın önüne geçmek açısından gereklidir. sevmesek de saygı duymanın şart olduğunu unutmayalım.
Troll falan değildir. Troll olmak için belirli düzeyde kalite şart.
kendince sözlükte farklı bir hava kazanayım düşüncesi içinde entry giren
biraz küfürlü olsun da etkili olur mantığı ile hareket eden
insanların değerlerini konu alayım bari diyen
bir.
şey ....
bulamadım.
küfür etmeye değmeyen yazar şeysi.
böyleleri yazar oluyor.
tşk zall.
bu çizgiyi fazlasıyla aşmış bir şey
neyse söylemiyorum
(bkz: trollük ile orospu çocukluğu arasındaki ince çizgi)
trollükten çok uzak yazar.
çizginin yanlış tarafında.
kendisi entryleri ile orospu çocukluğu tezini yazmış olup, en kısa zamanda bu alanda ordinaryusluğa çıkacağı bilinen yazarlardan biridir. önü açık bu piçe başarılar dileriz.
(bkz: galatasarayfedaisi)
aaaaaa olan şifremi kim değiştirdi lan ipneler.
hesabımın içine tükürdünüz ipneler. iyi ki bi şifremi paylaştım.
(bkz: trollük ile orospu çocukluğu arasındaki ince çizgi)

de trollükten sonra gelen kelimeye daha yakın olan yazar.
Sizi bilmem ama ben orospu çocuğu olacağım diyen yazar.
(bkz: kuzenim yazmış kanka) diyen yazar. çaylaklıktan kurtulup silik olmuş. teprikler.
(#27943422) Umarım samimidir. Aslında hepimize örnek olması gereken bir entry bu.
güncel Önemli Başlıklar