bugün

bir gazoz markasıdır. üzerinde içindekilerden hariç dışındakiler bölümü bulunmaktadır. http://galeri.uludagsozluk.com/g/gagoz/
Bugün gördüğüm gazoz markasıdır çok beğendim tasarımını bir bakın derim migrosta felan var mı istanbulda?
icince digerlerin bir farki olmayan gozozdur. tum numarasi sisenin disindakilerdir.
Tanım: bir gazoz markasıdır.

Küçükken gazoza 'gagoz' dermişim, çocukluk anılarım canlandı..
''Nerede bulabilirim acaba?'' sorusunu sordurur.
dün halı saha maçı sonrası halı sahada içtiğim gazozdur. ama bi beypazarı c plus değildir.
metin yazarının büyük alkışı hak ettiği markadır. ya da başka deyişle, metin yazarı bir markayı daha var etmiş; ama kendisi küçük hayatına devam etmiştir.
tasarım harikası gazoz markası.
şişesi güzeldir, yaratıcı tasarım ve dışındakiler bölümü eğlendirir. ancak dışındakilerde yazıldığı gibi geğirtmek üzere yapılmış bir gazozdur. normalden fazla şekerli ve fazla asitlidir. şişesi için içilirdir.
çağrı marketlerde bulunabilir. eğlenceli bir etikete sahip gazoz markası.
tadı gazoz hariç her şeye benzeyen, her yudumda geğirten gazoz markası.
Gazoz çeşitlerinden biridir.

Dışındakiler : Doğala özdeş karizma, renkli menkli bir hayat, cool kızlar, dünyayı kurtaran adamlar... Matrak asit içerir. Tek yan etkisi : Geğirtir... Tikilerin ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.
Gagoz... Bir feza markası!
vodka şişesini anımsatmakta olan bir dış yapısı bulunmakta.
saçmasapan ve salakça reklamı olan gazoz markası.
insanı tiksindiren rezil bir reklamı var. adam hayvan gibi garrrrkkk diye geğiryor. ayıp ya insanı tiksindirmeye ne hakkınız var.
iceceğim varsa bile içmeyeceğim gazozdur.
Geğirmek neden bu kadar pislik gözüyle bakılır hiç anlamadım.
Bana hiçç pislik gelmiyor bu yüzden güzel reklamdır.
Düşük kaliteli 3. sınıf kitleye hitap eden değişik yollarla müşteri çeken gazoz markası.
Gazoz diye okudum ben bunu şimdi. Hüsran.
Beş para etmez gazoz markası. Hep reklamlama stratejisi. Şişenin üstüne havalı yazıları olabilir, şişesi güzel olabilir ama tadı eskiden 25 kuruşa aldığımız gazozlardan farkı yok. Uludağ gazoz rules!
siyah kalın yazıyo ya kesin güzeldir.
nerden alınabileceğini bilmediğim gazoz markası.
Egzantrik bir icecek.
lezzeti ve tasarımı harika olan içecek markası.
şişe tasarımı güzel,
diğer gazozlara göre şeker oranı düşük, asit oranı yüksek olan baymayan güzel bir gazozdur.

tabi bir zafer gazoz değil.
güncel Önemli Başlıklar