1. 1.
  efenim şimdi erkeklerin vazgeçemeyeceği bir organı olan göbek tamamiyle türk erkek milletine bahşedilmiş bir lütufdur söyledirki türk erkeklerinin atmosferde kapsadığı alan her zaman diğerlerinden %20 fazladır bu fazlalık yurdum delikanlısının gözü gibi beslediği göbeğinin kapsadığı alandır, bu %20 lik kesimin %10 u bayanlara %10 u da çocuklara miniklere tarafımızdan bağışlanmaktadır, tam bir snav mekanizmasıdır göbeğimiz ellerimiz yorulduğunda yere yumuşak iniş yapmamızı sağlar.
  4 ... crypto
 2. 2.
  erkekleri seksi yapan hede
  2 -2 ... dopdop
 3. 3.
  türk erkeği mucizesi olan hede
  (bkz: göbeksiz erkek balkonsuz eve benzer)
  1 ... akrep
 4. 4.
  bir kadını seksi yahut iğrenç yapabilecek yegane bölgedir. Örnekleme yapmak gerekirse. bir kadına küçük göğüs yakışırken bir diğerine büyük göğüs yakışabilir.yahut kocaman ağzı olan julia roberts ve angelina jolie ye bu ağızlar yakışır.fakat incecik bir belle birlikte sunulan sıfır göbek bir kadını nasıl seksi gösterirse, zıttı olan yağlı ve hatta çatlaklı bir göbek o kadar iğrenç durur. istisnası yoktur bunun kardeşim... *
  3 -1 ... karga
 5. 5.
  seks kuşağı da denir halk arasında.
  -1 ... yamuq
 6. 6.
  "türk kası"da der bazı gavur arkadaşlar...
  ... tttddd
 7. 7.
  "zengin gösterir, iyidir" gibi bahanelerin arkasına sığınılan yağ yüzdesindeki fazlalığın görünüme yansıması. karın kası çıkarma ile de bitmiyor, sonra beli daha da incelteyim diyorsun, ardından diyafram kaslarım gelişsin neden sadece 6pack diyorsun ve bu böyle gidiyor. hiçbir zaman tatmin olmuyorsun. bigoreksik miyim neyim.
  ... roy mustang
 8. 8.
  orta yaş krizindeki türk erkeğinin, kendisini zengin gösterdiğine inandığı vazgeçilmezidir.
  diğer bir deyişle türk kası.
  ... haziran
 9. 9.
  lap top masası
  8 ... miksaj
 10. 10.
  (bkz: göbekle yapılabilecekler)
  ... norma