bugün

Sevgılısyle aynı evde yasıyorsa sevgılısının kılo almasını ve hıc bulasık yıkamamasını saglayabılecek olan becerıdır.
yanlız yaşaya yaşaya iyi yemek yapmanın tüm yönlerini öğrenmiş erkektir.

yapılan soslar, salatalar, masa donatımı, soğuk mezeler, masa düzeni eve gelen arkadaşları şoka bile sokabilir, çevreden bekar kız arkadaşları tanıştırmak için ısrarlara sebebiyet verebilir. *

(bkz: evet bu benim)
ıssız adamdır.
aileden uzakta üniversite okumanın kazandırdığı iki şeyden biridir.

diğer için;

(bkz: çamaşır yıkamak)*
tehlikelidir.
(bkz: kilo almak)
şanstır.
evinin adamı, çocuklarının babası olacak olan erkektir. kariyer yapmak isteyen hatunun göz bebeğidir.
5 yıldızlı otelde aşçıdır...sonuç? evde yemekleri yine hanım yapar...
acil durumda:
(bkz: eve iş götürmem birader)
(bkz: beni tanıdılar siz kaçın)

4 yıl öğrencilik neler öğretiyor adama.
(bkz: entel) maharetli nazık eli yatkın kımse.
candır.
çok güzel yemek yapmasının yanında yakışıklıysa birde mütevazi ve sadıksa kızlar için o bir hint kumaşıdır.
ne yapsak kafamıza mi siksak ı tanımlayan kelimeler bütünü.
el üstünde tutulur, tutulmuyorsa zorla tutturulur.
evden uzakta universite okumanin kazandirdigi maharetlerden bir tanesidir...
bulunmaz hint kuşmaşıdır. her erkek yemek yapabilir ama her erkek güzel yemek yapamaz.
Güzel yemek yapan erkek iyidir, hoştur. Ancak partneri olan kız da güzel yemek yapıyorsa yok efendim benimki daha güzel, seninki daha güzel derken kavgaya vesile olabilir maazallah.
güzelinden geçtim tek yemek yapsa!/ yapmaya çalışsa... anlasam ki hayat sadece deyimlerde müşterek değil...
süperdir. yeteneklidir. hemcinslerinden farklıdır.
aslında sayıları sanılandan fazla olan erkektir.
annesinden aldığı yemek becerisini kız arkadaşına kur yaparak kullanan erkektir. genellikle romantiktir.
benim için annemden farksızdır. gördüğüm yerde ona annemmiş gibi sevgi beslerim. imrenirim.
bayilirim, her eve lazim.
(bkz: aşçı)
hayatımın yarısında yalnız yaşamış olmam sebebi ile buyrun benim