bugün

yaptığım uzun araştırmalara göre altıncı nesil yazar. rumuzu intiharın eşiğinde gibi duruyor.

(bkz: yapma bunu yapma)
trip-hop ve 80's rock etkisi altındaki bir gecede; ter,taşak ve izmarit kokusu dolu odamda biramı yudumlarken karşılaştığım, bir arkadaşımın iletisi olup, sonra benim iletim olan, sonra da nickim olan cümle.

yazdıklarımı eksilersiniz, artılarsınız pek zikimde olmaz, size kalmış. isterseniz karmamın .mına koyun. bu arada hey gidi tarkanın karma albümü. günümüz pop albumlerine bak, bir de ona bak. hüptü değil mi tarkanın klibinde bağdemcik operasyonu yaptığı şarkı. neydi o kızın adı? ha sinemisti. soyadı maalesef aklımda değil. hatırlama refleksim oldukça zayıf.

eğer canınız sıkılırsa gelin özelden beni bulun. sohbetime doyum olmaz. bir kontöre cam da açarım. ya da bu başlığa sıkalım abi falan yazın. burda bir tarikat oluşsun. sonra facebookta 1 milyon kişi olalım. sonra da, sonrasını ziktir et şimdi napacaksın. neyse...

birinci perde bitti gibi ışıkları açın. görüşürüz.
beni çok iyi bir şekilde anlayabilmiş değerli yazarlardan biridir.
ışıkları açtık ve bu çocukmuş lan dediğimiz çızıktırıcıdır.
(#10522542) yarandır. yarsındır.
haksız bir şekilde çaylaklığa düşürülerek, sözlüğün birkaç gündür, onun doğru ve tarafsız entrylerinden mahrum kalmasına neden olunan usta yazar.
(#10501311) tv'de gördüğü futbol yorumlarını basketbola uyarlayan ve dolayısıyla basketbolu bilmeyen yazar.
l.a clippers taraftarı olduğunu (#10494965) entrysinde belli eden yazar. kendisine bir sorum var: bu sezonki cp3 takasından sonra mı clippers taraftarı oldun ?