bugün

deterjan pahalılığından işkenceye dönüşmüş eylemdir. öğrenci bakış açısıyla ancak böyle açıklayabilirim.
e be joker diyorsunuz duyuyorum, madem çamaşır makinası aldın deterjana mı para yetiremiyorsun, bunun cevabını ben de veremeyeceğim açıkcası, bilemiyorum, ama arada annemi hatırlıyorum 'joker siyahları atıyorum altındakini çıkarda başka bi eşofman giy o da temizlensin' derdi sağolsun, ben hayvan ama bilmezdim işte anne bu kalsın ya üstüme yapışana kadar kalsın çıkarmam diye haykırırdım ,allah beni kahretsin...
askerde zorlanılan hatta en nefret edilen eylemlerden biridir. her gün çorap yıkayıp sabah çalınmadığını görmek bir askere mutluluk verir.

(bkz: kötü güne güzel başlangıç)
yurtlarda, öğrencilerin uyğulamakta zorlandığı anlardır.
erkeklerin uzak tutulması gerekir bu olaydan. bir süredir bekar yaşayan ve bir süre daha yaşayacak olan kardeşiniz olarak geçen gün çamaşır yıkayayım dedim. açtım abi müziğimi dinleye dinleye bir yandan 15 dakika süper yıkama yapıyorum bir yandan da çıkanları alıyorum asıyorum falan derken bir gaz bir gaz ne var ne yok yıkamışım.. sabah kalktım giymeye don yok anasını satiyim. işe gittim donsuz! allah'tan işim gereği penisimi pek fazla kullanmıyorum.
fakir bir öğrencilik hayatı geçirdiğimde yaptığım şeydi. eğlenceliydi ama fazlası yoruyor.
deterjan iyi değilse boşu boşuna yapılandır.
Ev temizliği yapmaktan kaçmanın en kolay yoludur.

Çamaşırları makine yıkar, siz ise

" tonla çamaşır yıkadım amk, yoruldum, ev temizliği de yarına kalsın amk" dersiniz.

Bugünde ev temizliği yatar, neyse ya çamaşır yıkadım o kadar.
Üniversitede çamaşır makinası vardı evde ama sırf stres atıp, küfürle karışık iş yapmayı sevdiğim için güzel bir hobi olmuştu.
Sonra mezun oldum, bıraktım o işleri.
Üstüne klorak dök.
belli bir düzenle yapılınca bunalıma girmenize yol açacak eylem.
-hatice kız makineyi aç da çamaşır yıkayalım.
+ 0 küçücük çamaşır için koca makineyi açamam elinde çitileyiver!
sadece kadın işi değil aynı zamanda erkek işidir. zira hiçbir kadın başkasının boklu donunu yıkamak zorunda değil.