bugün

erkekliğin kıl ile olduğunu düşünen er kişidir. erkekler ergenliğe girdikleri dönemden itibaren, bak bende ne kadarda kıl var, nasıl erkeğim görüyor musun? hezeyanlarına kapılıyor. 20 yaşına gelsede, bu kıl fetişizmini bırakmıyor. insanlara bakıyorum, şu günlerde bile boğazlı kazak ile geziyorlar. abi hayırdır hasta mısın, kazak giymişsin? diyorum, ne kazağı ulan ben erkeğim erkekk, diye cevap veriyorlar. yahu erkeklik benim bildiğim, efendilik ile, duruş ile olur, göğüs kıllarında keramet varda, niye bütün kızlarımız sawyer'a hasta yani? hem iğrenç bir görüntü oluyor, hemde o kıllar terletir, pis kokar, vıcık vıcık olursun... ben erkekim erkekk! demek için değer mi bütün bunlara? ben size her hafta ağda yapın demiyorum, arada bir makas, makine değdirin, toplayın, şekil verin, kontrol altına alın şu kazakları diyorum...
yazın bile kazak giyerek üşümek istemeyen erkektir.

edit: ulan görende hepinizi metroseksüel sanıcak.
yurdum erkeğidir . benimdir , ahmettir , mehmettir . zorlada kimseye kendini beğendirmeye çalışmayan insandır . tabi bunu söyleyenin erkek olması durumunda akla çok daha ilginç durumları getirir .
(bkz: hey yavrum hey)

turk erkegidir. halis su katilmamis turk erkegidir.

ne lan gogus kili almak? zencili klipleri izleye izleye beyinler sunger olmus heralde.
bildiğin erkektir, işim kalmadı bir de buna mı kafa yorayım diyendir. sırtında orman olsa çaresine bakandır.
yuh be göğüs kıllarını alan erkeklerde mi varmış. yazık valla dedirten durumdur.
kıl dan tüyden hoşlanan kendini rahat hisseden erkektir.
*
metroseksüel olmayan erkektir, überseksüel de değildir, doğada saf haliyle bulunan sade erkektir.
türklüğün önkoşulu olarak göğüs kılına sahip olunması gerektiğini hatırlatan erkektir.

not; ağızın kenarında sigara bulundurarak, mangal'a gazete sallarken, göğüs kılı sahibi olan erkeklerin, türklük experience point'i 3 ile çarpılıyormuş.
göğüslerinden kıl çıkmayan köse erkektir.
işin " acı " kısmından korkan erkekdir. teknoloji gelişti, tıraş makinası da kılları alır hale geldi. *
gayet memnundur hayatından. uğraşmak istemez. beğenenide yok değildir hani orman halini almadıktan sonra. zaten o kadar sıksa alındığında daha iğrenç bi görüntü oluşur zannımca. almıyoruz mutluyuz. milletin kafasını kıldan tüyden işlere yormayın.
garipsenmesi şaşılası olan erkektir. lafı nasıl uzatacağimi şaşırdım valla.
*
döşü gıllı gezmeyi seven erkektir. bir de kaşlı gözlü ve de çuhulata tenliyse aman sabahlar olmasın..
götünde ki kıllar kadayıf gibi olmuş erkektir.
yuz killarini almayan erkek, etek trasi olmayan erkek, koltuk altlarini salan erkek seklinde kulturel masturbasyona sebep olan sahislardir.
alan erkekten daha iyidir diye düsünüyorum.
dişi kuşun, çıplak ağaca yuva yapmayacağının bilincinde olan erkektir.
kılsız erkek mi olur lan. doğal olarak alınmaz.
almasını gerektirecek kadar kıl, tüy sorunu yaşamayan erkektir.
ayrıca göğüs kılının bir erkeğe yakıştığının da bilincindedir. sevdiceği koynundayken başını omuzlarına doğru yaslayıp elini göğsüne attığı vakit hiç yoktan 2/3 tel kıl, tüy olmalı ki orda oynaşsın. iyidir iyi.
eğer göğsündeki kılları alırsa, bir sonraki sefere kılların daha kalın, sert ve daha gür olarak çıkması ihtimalinden korkan erkektir.
a) kılda keramet olsa götte çıkmazdı sözünden bi haber erkektir
b) sevgilisi kıllı seviyordur
c) kıllarını alınca ibne olacağını sanan bir cahildir
d) hepsidir
(bkz: kazak erkek)
metrobiseksüeldir. *
erkekler gögüs kıllarını mı alıyorlar diye aklımdan geçirten başlık.

- Ahmet lan ağda zamanın gelmiş
+ Kamil bi siktir git ya