bugün

pkklılar tarafından katledilen halk kahramanı.
Ne polise taş attı, ne askere saldırdı, ne de dükkan yağmaladı. Aksine bunları yapanlara karşı durdu fırat. Ne kadar vatan haini varsa her gün onların kılığına giren ikiyüzlüler ise bugün susuyorlar.

Unutmadık, unutturmayacağız. Fırat’ı katleden terör zihniyeti bitine kadar kinini diri tut !
pkklılar tarafından şehit edilen aslan parçası. o gideli 2 yıl olmuş. zaman ne çabuk geçiyor. davamıza batıl diyenler olmuş. batıl dava bu islamcı arap artıklarının davasıdır. hırsızlığa, yolsuzluğa, kul hakkına, israfa göz yuman, işine geleni belki mevki makam sahibi olurum diye yüceltip işine gelmeyeni kafir ilan edenlerin davası batıldır. şerefsizliklerini sağa sola kin kusarak örtmeye çalışmaktadırlar. islamcılık ölü doğmuş bir ideolojidir ve sadece kendinden olmayanı yok etmeye yarayan zulüm aracıdır.

ilk şehidimiz ruhi kılıçkıran'dan son şehidimiz ibrahim küçük'e kadar yılmadık, yıkılmadık, dönmedik. türk milliyetçilerinin haklı ve kutlu davası dünya var olduğu sürece devam edecektir.

fakat belirtmek gerekir ki, sadece fırat'ı yakışıklı olduğu için veya son zamanlarda popüler olduğu için anmak ikiyüzlülüktür. bunu daha çok hemcinslerim yapıyor. fırat; posteri asılacak yakışıklı, "genç kızların sevgilisi" denecek bir popüler kültür öğesi değildir, kendinize gelin! bizim beş binden fazla şehidimiz var. tek değerlimiz fırat değil ve fırat'ın diğerlerinden bir ayrıcalığı yok. bütün türk milliyetçisi şehitlerimiz kutsaldır.
bir ölür bin diriliriz. yılmaz fıratlar.
Kahramanlar can verir
Yurdu yaşatmak için
2 yıl olmuş,
Unutmadık fırat çakıroğlu
görsel
mekanın cennet olsun ey yiğit insan. 2 yıl geçse de 20 yıl geçse de unutulmayacaksın. bu dava sahipsiz kalmayacak, gözün arkada kalmasın.
egeden böyle bir yiğit çıkmaz bir daha, mekanın cennet olsun şehidim.
Annesinin söyledikleri hala gözümün önünde.. Allah sabır versin büyük insan.. Güzel anne.. Oğlunu hiç unutmayacağız.. Analar ne yiğitler doğuruyor be..
saygıyla anıyoruz.
2 yıl geçti kininizi diri tutun! tinin şad olsun fırat'ım
Gece gece Beni gözyaşlarına boğmuştur. Oy fıratım oyy. Nasıl kıydılar sana oyy. Rabbim sen fıratımızı cennetin en güzel yerlerine komşu eyle Rabbim. .
görsel
Kemikleri sızlıyordur reisimin şimdi. Uğruna canını verdiği davanın haline bak.. Hakkını helal et..
şahsen seminerde ortaöğretime konu edindiğim kahraman ülkücü sehidimizdir.
görsel

ışıklar içinde yat güzel kardeşim.
Bu başlığa her türlü olumsuz yorum yazan vatan haini bir kansızdır.
https://www.youtube.com/watch?v=hFzC4hqt94Q
bir memleket yükü bir yetim düşü
reisin yüzünde vatan gülüşü...

kahpe düzenin yiğit çoçukları yaşasın ülkü ocakları!
tarih okurken tarih yazan yiğit..
https://twitter.com/MHP_B...status/833654752613376000

mekanın cennet olsun kardeşim.
Tüm hesaplar sorulsun, yeter artık adalet yerini bulsun. !
Bugün Bayraklı Adliyesinde tüm ruhumuzla varız.
#FırataAdalet KatilineiDAM
Yusuf yuzlu firata vebalini veremezsiniz, bunun yuku agir!
Fıratlar ölmez bir ölür bin dirilir. Neden hiç o malum kimselerin ağzında değilsin yiğidim. Ben söyleyeyim çünkü sen vatan için şehit oldun aslan yüreklim. Bu vatan asla seni unutmayacak. Daima kalbimizdesin. Ruhun şad olsun...
Bir sonraki duruşma 8 haziran.
Fırat'ımızı şehit eden kansızın pkklı olduğu PKK'nın sözde istanbul sorumlusuyla bağlantısı olduğu tespit edilmiş. En azından bundan sonra anonim çocukları bu olaya karşıt görüş muhabbeti diye yaklaşmayacak.
Bugün mahkeme önüne gelen tüm gönüldaşlardan Allah razı olsun.
Unutursak kanımız kurusun.
son efen gidiyor ey ege uyan. sen yazmadan tarih seni yazdı fırat.
pkklı terörist ve komünizm yanlısı hainler tarafından öldürülen türk genci.
ay yıldız uğruna şehit, can verdi fırat adlı yiğit.

sana kıyan orospu çocuklarından burada da mevcut olması gerçekten kanıma dokunuyor.
Unutturmayacağız!

görsel