bugün

buyrun bir tane daha ırkçı ve din düşmanı yazar daha.

kimseyi sevmek zorunda değilsiniz ama kalkıp mini etek giymiş birinin hakkını savunuyorsanız başkasını da aynı şekilde ya da savunmayın ya gerek yok sizin savunmanıza o dilinizi ağzınızın içinde tutun ve işiniz olmayan şeye karışmayın.

bir yazarcık.
madem yafşaklığı seçmiş o halde buyrun .

bir başka yafşak daha .

edit: kendisi çomar pisliği bile olamaz .

7. nesil bir yazar olarak yazdım bunları .
sağlığına kavuşan genç bir yazar ama şu yobaz huyunu bıraksa pırlanta gibi biri.
Karslılarla bi alıp veremediği olduğu kesin olan Erzurumlu.
son yobaz ve hewal bükücü.
eski nickiyle vexillarius.
geleni geçeni donuza ekleyen yazar. sanal bir ortamı bu kadar ciddiye alacak ne var azizim?
hem erzurumlu olup hem yobazsevmez hem de kürtsevmez olabilmek gibi ender bir şeyi başarabilen yazar.
açılmış başlıkları farklı türde açıp dikkat çekmeye çalışıyor zavallım.
hafif bir inci ruhu sezdim.
Tipik bir din düşmanı kemanist.
siyasal laikci iti .
yobaz ve hewalleri çökertme timi mensubu yazardır.
Yengemizsin fyodor püskevit. O değil de absilit de işi biliyor rus'a yürüyor haaa. Heleeeeeee.

Dostoyeskinin yeğeni olan rus yazar. Ailesi ona bakamaz duruma düştüğünde bakması için dostoyeski'den bir mektup aracılığıyla rica ederler dosto bu duruma pek istemese de o zamanlar küçük bir kız çocuğu olan paskevich egzos esrar ın bu yoksullukla yitip gitmesini zenginlere hizmetçilik etmesini istmeez ve yeğenini yanına alır o zamanlar moskova taraflarında bir dağ evinde yaşayan dosto ve artık yeğeni bir gün kardan adam yaparlarken absilit çıka gelir ve der ki ; hey kaksi yani ne yapıyorsunuz öyle olmaz o deyip koca göbekli bir kardan adam yapar ve püskevit diğer adıyla paskevich absilit in bu marifetli yapısına hayran olarak ilk aşkın karı yağmış olur tabi absilit kardan adamı yapar ve üzerine bir not bırakır "kardan adam olur fenerden olmaz" diye paskevich bu notu görünce daha da heyecanlanıp "ben de seni" der. Tabi o aralar amıcası olan dostoyeski define arayıcılığından döner elinde bir çantayla ve absilit derki hey adamım o elindeki çanta ne haaa? Dostoyeski kazı sırasında buldum bazı notlar var çanta da der dostoyeski. Paskevich ekler heyy amca yeraltından altın bulacağına notlar mı buldun üçü bir ahehshsfjeus derler. Ve ilk edebi espri orada yapılmış olur.
nicki pesküvit * çağrıştıran yazar.
önüne geleni donuza takan tip. bir sanal ortamı bu kadar ciddiye almak için ne sebebi vardı anlamadım.
normalde pesküvit eşliğinde çayını içebileceğiniz pamuk gibi bir yengemizdir.
ancak bugünlerde biraz atar ve tribi üzerinde ve yalnız kalmak istiyor. üzmeyin.
kesin bilgi yayalım.
son çomar bükücü.
Kadınlığı ciddi anlamda kafaya takmış bir yazar. Acilen hastaneye sevk edilmesi gerekiyor. Hasta mısın oğlum sen?
siyasi görüşü bu kadar mantıklı olan birinin kadın konusunda iranlı müftü zihniyetine sahip olması şaşırtıcı.

karma ya da ne ekersen onu biçersin kardeş.
sen iyi ol ki onlar da sana karşı iyi olsun.
bunun abdülhamitle başka derdi var. bu kadarı, sadece sevmemekle açıklanamaz.
yeni karma sıfatını görünce yüzümde bir gülümseme oluşturan, biraz cins bir yazar.
Dün hipertansiyondan hasteneye kaldırılan yazar bugün kendine zor geldi öğlen hastaneden çıkaracağız bu yazarı.
Cok geçmiş olsun. O kadar yaşı ileri bir yazar mıydı ya?
adam tamı tamına 3 ay * sözlüğe ara vermiş de gelmiş haa.
bunun dışında kendisiyle çelişken, tutarsız bir eleman.
(#38765719).
(#34202884).
bir entrysinde de "ayaküstü 2 dakikadan fazla kimseyle diyaloga girmem" diye bir laf ediyordu.
adama bak erzurum gibi bir şehirde ismini yüzünü bildiği 5 kişi varmış sözlükte ve halen asosyallikten, iletişimsizlikten, yalnızlıktan dem vurmakta.
(#40257508).