bugün

fever pitch adlı nick hornby romanının, bağış erten'in çevirisiyle sel yayıncılık'tan çıkan türkçe adı.
trt 3 spor kanalının baştan sona fatih terim ve galatasaray yaverliği yapan programı. haftalardır özellikle seyrediyorum. sonra farkettim levent özçelik oradaymış. tabi normal karşıladım ve hatta hiç şaşırmadım.
ntv spor "höö höö" diyen dingillere de duyurulur, orası özel kanal belki bir fenerli parayı basmıştı ama devlet kanalının programını muhtemelen galatasaray satın almış gibi duruyorlar.
deep-not: programın amblemine dikkat, ağır sarı kırmızı!
Bu akşam Mancester City - Liverpool maçı 1-1 iken, defelarca 1-0 diye altyazı geçen TRT-SPOR programı.
Hata, dayanamayım attığım twet'ten sonra düzeltildi, ne diyeyim ben size...
haftanın golleri bölümünde çok hoş bir müzik çalmaktadır. **
bu sezon arif erdem ve bünyamin gezer'le devam eden programdır. zevkli lan. adamlar rahat. arif sempatik. daha ne olsun.
%100 futbol'dan daha iyi bir programdır. Tümer metin iyiydi yaa bünyamin'le tartışıyordu arif erdem malı iki kelimeyi bir araya getiremiyor bile.
aykut kocaman'ın gözlerinin dolu dolu olduğu bir halde hakeme ateş püskürüşünü ekrana yansıtmaktadır an itibarı ile.
müzik itici,* yorumcular itici, sunucu itici. durum böyleyken hala reyting bekliyorsanız çok üzücü.
beyaz futbol'dan 10 kat daha iyidir.
Az evvel izleme işkencesine maruz kaldığım reklama sahip spor programı. Bu nasıl bir reklamdır yahu, Arif; "Ben oynadım", Bünyamin hoca; "Ben yönettim" e o zaman hadi gelin izleyin.
yorumcular itici ve sunucu itici olabilir ama müziğine laf yok arkadaş!
(bkz: living on video)
(bkz: pakito)
arif erdem'in az önce fenev-sivas maşıyla ilgili yorum yaparken mert'in oynamaması "enteresanıma geldi" diyerek dumur ettirmiştir.
hükümet cemaat kavgasından sonra arif erdem'in alınarak yerine oktay derelioğlu'nun oturtulduğu trt spor'da yayınlanan spor programı. pazar geceleri için iyi bir alternatiftir, özellikle de bünyamin gezer'in yorumları yarım yarım yardırır.