bugün

bağnazlık sözcüğünü kırbaç gibi kullanmasıyla beni benden alan yazar .
(bkz: ellerine sağlık usta)
(#11501616) numaralı entrysinden yola çıkarak güzel olduğunu düşündüğüm bayan yazar.
muhteşem yazar. (#11540609)
Takma adı'ndan çok hoşlanılan yazar. (#11540609) entrysi'nde coşmuştur Bravo denilir , böyle yazarlar sevilir.*
kemiksiz yazardır en azından dilinde kemik yoktur.
(bkz: #11627877)
(bkz: #11642934)
(bkz: #11634230)

saglam yazar. gercekten hos gelmistir.
her ne kadar görüşlerimiz baya baya zıt olsa da kendisi hâlden anlayan, kişilikli bir yazarımızdır.
benden sonraki halefim.

devamlı şukela alıyor benden. bozmamasını temenni ediyoruz.
görüşleri ile beni benden alan yazar.
Güçlü ve vurgulu yorumlariyla acizane, şahsımı takipçileri arasına katmiştir.
evet bir başbakanın lafı laiklik olmalıdır. bir başbakan ayırıcı ve ya kendi bulunduğu sınıfı üstün tutan değil tüm ülkenin vatandaşlarını bir araya toplayan olmalıdır. islam bu ülkede bütünleyici değil ayırıcıdır zira ne sanıldığı gibi ülkenin %99'u islam dinindendir ne de islamı kullananlar bu ülke vatandaşlarına zarar vermemiş değillerdir.
laiklik kelimesi sizde alerji değil, nefret uyandırıyor "bu akşam da bir kaç dinsiz öldüremedik" deyip sonra kutsallarınıza saygı beklersiniz.
sırf bu aptal zihniyet yüzünden bile -sunni kökenliyken ben- sunnilere oy verilmemelidir bu ülkede.

bir kaç yazısını okudum gerçekten kaliteli yazar, tavsiye ederim herkese okunmalıdır.
eski siliklerden (bkz: fundaten).
düşüncelerini savunan, takibimin karşılıklı olduğunu bildiğim, eksi alınca entrylerini silmeyen, fikirlerinin sonuna kadar arkasında olan, umut ışığı yazardır. fikirleriyle paralel düşünüyorum, varsın hep sözlükte kalsındır.
mizahı güçlü başarılı bir yazar...
sosyalitesiyle beni şaşırtabilen yönleri de olan yazar.
akıllı uslu, klavyesi güçlü yazar.
matruşka gibi açtıkça ilgi çekici birşeyleri bulabileceğimiz yazardır. ilgiyle izliyorum.
(#11789492) trollere çok iyi ayar vermektedir. *
#11792806 nolu entrysindeki duyarlılığı için tebrik ediyorum.

güzide yazar kardeşim, "keser döner sap döner, gün gelir hesap döner" sözünü biz ve bizim gibilere armağan ediyorum.
(#11845227)

hayran bırakmıştır.
yazdıklarıyla kendine hayran bırakandır. öyle zamanlar gelir ki lafı çok da güzel koyar ortaya.
(bkz: helal olsun yediğin dolmalara)
bazı konularda aklımdan geçen henüz yazmadığım şeyleri entrylerinde gördüğüm yazar.iyiki varsın.
tipik kemalist bir trolldür.
entrylerini okutan, düşüncesi hür yazar. devamını da okumak dileğiylen, öperim.
son 3 gündür yazdıklarıyla dikkatimi çeken, yazmaya devam etmesini dilediğim, vatansever yazar.