bugün

pazar günü sabahın kuşluk vaktinde bana çaylak atıp yaveri kartoncuya frankı çaylak yaptım hemen ifşa et diyen mel mel bakan gibsonun sözlerdir.
yalancıyı sksinler mi sorusunu beraberinde getiren söylemdir.

kendini amma bir şey sanır oldun sende. olm sen altı üstü tüm sözlük yazarlarının ta...k geçtiği "geldi gene geri zekalı eeheheeh" dediği bir tipsin. kendini bu kadar önemseme artık.

pazar günleri sözlüğe girmiyorum zaten işim gücüm yok senin gibi bir gereksiz ile mi uğraşacam..
Kendini çok fazla ciddiye alıyorsun. Yapma.
görsel
sen ne türksün nede müslümansın kastamonunun ermenilerinden birisin.
dedelerinde öyle konuşuyordu denize döktük zamanında. yunan artığı kansız. senin köyünde eşek kovalanırken biz istiklal savaşında "gazi" ünvanı almış tek ilçeyiz. ermeni diyor bir de pontus rum çocuğu.
benden açık alacaksın olm ben sana senin başlıklarına yazmıyor laf atmıyorsdam sende aynısını yapacaksın gammazlanan girileri ifşa etme yetkili panelinin görselini capsını atmakta neyin nesidir lan hain kafpe seni.
heyecanlanma götün düşecek şimdi kelimeler kaymaya başladı.

şerefsizlere gıcık oluyorum benim sorunum da bu. sabahtan akşama millete laf atıp nicklerini değiştirip ona buna ermeni diyen ama aynısı kendisine yapılınca sümükleri aka aka şikayet eden yavşakları sevmiyorum.
Yahu sizin derdiniz ne bi anlayabilsem. Sözlük burası sözlük. Ciddiye alınacak bir yer değil yani..
mel mel gibson öyle bir şey yapsaydı da sözlük bir şey kaybetmezdi. hatta sözlük rahat bir nefes alırdı. oyy civeleğimiz yine mağdur olmuş, yine ağlıyor. kıyamam ben sana ya. moralinin düzelmesi için bade ve sahlep iç. biliyorsun bunlar sana çok iyi geliyor.
Öyle bir durum söz konusu değil

Frank sallıyor.

Yine böyle kavgalı Bi cumartesi gecesi dağıldık sabah geldim profiline baktım bana sataşma var mı diye Frank yumurta gibi çaylak olmuş parlıyordu.

Sonra başlığı upladım hemen taşak geçmek için.

Bu frengi geldi ağladı gibson çaylak atıyor sonra kartoncu ya dalga geç diye mesaj yolluyor diye.

Bunların dedeleri de böyleydi yok namaz yasaklandı yok kuran okumak için fare gibi saklanıyorduk diye iftira atarlardı.
2 ye karşı 1. yalancının mumu bu kadar yanıyor işte. soyları sopları yalancı bunların. bunun attığı iftiraları uç uca bağlasan şeytan önünde secde eder benden yamanmışsın diye. genleri bozuk mayası bozuk kansız. utanmadan olmayan şeyi öyleymiş gibi pazarlıyor buraya gelip.
emiri yerine getiren kişiye ıkankiştoşu şekeroğlan mel abisi teşekkür ederek erol taş gülüşü yaptığı hadisedir.
Frank lütfen şu kastamonuyu bi sal artık aq. Kastamonulu ermeni insanlar sana ne yaptı da bu kadar kızdın?
Aynı zamanda yüce pontus tacı gayet mantıklı bir fikirdir. Sonuçta kadın dövmek falan filan gibi zırvalar yok. Ha bu arada sovyetler birliğinden selamlar dostlar.
Firenk lukas'in ifsasi asagidaki gibidir:

görsel
imtiyazı halis olmayan bir Hadisede sebep aranmak ihlası aşağılanmış fertlerin hadise i elime vaziyette kıyas eylemesidir.
Kastamonu yazamayacak kadar ileri zekalı bir kimsedir.
(bkz: #46600170)
Tiye bile almaya değmez.
(bkz: beyin dosyasını getirin)