bugün

ülkücülüre flu bakmadım türkçülere flu bakmışımdır. ülkücüler en azından islam dinine hakim tipler türkçüler islamı benimsemeyen tengriye inanan isllamla alakası olmayan tipler. özetle islam dinine flu bakan kim olursa olsun gıcık kaparım.
zevonun haddine miymiş başbuğ u yorumlamak.

ayrıca zevonun herhangi bir konuda kendi fikrini beyan edebilecek iradesi olduğuna inanılması da ayrıca güldürdü.
başbuğ denen adamı neden kanunla koruyorsunuz? koskoca atanın korunmaya ihtiyacı mı var demek ki korkulan açığı olan bi tarafları var ki koruma altına almışlar..hiyaye anlatmayın bıktık gına geldi hikayelerinizden.
sevgili gizli akp li genç dostum;

atatürk, "türk ün başbuğu"dur doğru. alparslan türkeş ise mhp nin ve ülküclerin "ülkücü hareketin başbuğu" olarak gördüğü siyasi bir figürdür. bu ayrımı yapınız lütfen.
Besim Tibuk'un kemalist olduğunu söyleyecek kadar cahil olduğunu bilirdim de Atatürk'ü koruma kanununu o çok sevdiğiniz Menderes'in çıkardığını bilemeyecek kadar da cahil olduğunu bilmiyordum. Gerçi zamanında lise yıllarımda iken "Sen bela mısın CeHaPe" gibi AKP'li sayfalar olurdu. Orada da bu kanunu ismet inönü'nün çıkardığını sanan birçok cahil cuhela tipler takılırdı. ismet inönü'nün asker kaçağı olduğundan tut Atatürk'ün ingiliz valisi olduğu üzerine birçok şey konuşulurdu o tür sayfalarda. Yoksa o sayfaların admin sen miydin zevat, lütfen doğruyu söyle.
menderesin o kanunu kimin zoruyla çıkardığınıı gayet iyi biliriz. kendinizi çok akıllı sanmayın siz buluşmalara giderken ben sevişmeleri bitirip evden çıkmıştım.
vurmayın çocuğa birazdan ağlamaya başlar yine ama dur önce ortalığı kızıştırıp ondan sonra mod abilerine şikayet etsin ki arada bir iki kişiyi çaylak yapabilsin.
--spoiler--

ayrıca anayasada allah'a muhammed'e hakareti yasaklayan kanun da var. onların da mı korunmaya ihtiyacı var, korkulan açığı olan tarafları var?

--spoiler--

anayasada ceza hükmü yer almaz. anayasada "inanç özgürlüğü" hükmü vardır.

ayrıca "özellikle bir" dini inancı koruyan bir hüküm türk yasalarında yer almaz.

kutsal değerlere hakaret tck da düzenlenen bir hükümdür ve tüm kutsal değerleri kapsar.
menderese kanunu çıkarıp bundan hiç söz etmeyen neden çıkarıldı atamızın böyle korunmaya ihtiyacı yok istemiyoruz kanun kalkmalı diyemeyen anca laf salatası yapan tipleri görmemize vesile olan hadisedir. evet..
--spoiler--

siz buluşmalara giderken ben sevişmeleri bitirip evden çıkmıştım.

--spoiler--

ev değil ahır olacak o. malum eşek falan...
cevap veremeyenlerin anca aşağılama yapmaları sap gibi susmalarına neden olan hadisedir. biz kimseye aşağılama yapmıyoruaz ama iyi niyetten anlamayanlara bi başka başlıkta nasıl aşaığalama yapılır manifestosunu yapmasını gayet iyi biliriz. gün ola harman ola.
Atatürk neden kanunla korunuyor diyenler RTE hakkında Bırakın hakareti bir eleştiri bile yapsanız hakkınızda dava açılır.
görülebildiği üzere gözleri dolu dolu yaptığı bakışlardır.

menderes atatürkü koruma kanununu "birilerinin" zoru ile çıkartmak zorunda kaldı diyebilen tarihten ve akıldan yoksun birisine bir şeyleri yorumlatmayın kardeşim. hata sizde.. menderes ülkedeki bugünde torunları var olan bazı beyinsizler atatürk ün büstlerine saldırıyor diye bu yasayı çıkarttı. inönü veya tsk baskı yaptı da çıkardı değil yani. daha bunu bilmeyen, öğrenmek için 5 saniyelik bir arama yapmaktan aciz tiplere bir şeyleri yorumlatmayın. sonunda bunlar adına biz utanıyoruz..

bu koruma kanunu sadece bizim ülkemizde yok. dünyanın birçok ülkesinde "kurucu" liderler için bu tarz kanunlar mevcut. sadece bizim ülkedeki embesiller "hıaağ atatürk eleştirilemesin diye kanun çıkartıldı" diyecek kadar aptallar. diğer ülke vatandaşları bu kanunların neden çıkartıldığını biliyorlar. çünkü onlar makarna ile beraber günde 3 ekmek yiyen tipler değil..
görsel
bırakın artık kimin kime hangi açıdan nasıl baktığına, bilinenin açısını kendisi de bilemiyor olabilir, beynimizi çalıştıralım biraz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar