bugün

Milli Takım'ında başka bir seviyede oynuyor.
Cok cok iyi kaleci. Bugün de lewandowski nin penaltısını kurtardı.
Dünya kupasının en iyi kalecisi. Şu adam salak salak takımlarda harcanıyor, De Gea gibi salaklar da sağlam takımlarda kaleciyim diye geziyor.
Adam her dünya kupası şeklini yapıyor.
Geçtiğimiz dünya kupasında da kendinden söz ettirmişti. Bu seferde çok konuşulacağa benziyor.
görsel
Bonservisi elinde beşiktaşın alması gereken kaleci. Fabri yetenekli ama çok amatör. Ochoa iyidir.
(d. 13 Temmuz 1985, Guadalajara), Malaga CF ve Meksika Millî Takımı'nın formasını giyen Meksikalı kaleci.

FIFA 08 ve FIFA 09 oyunlarının Kuzey Amerika kapağında yer almıştır.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Guillermo_Ochoa
tam beşiktaşlık kaleci. senelik 5 milyon istese bile feda edilip transfer edilmeli. türkiye ligine uygun oyun anlayışına sahip.
Besiktas takibe almis.
Hele sukur mk.
Dünyanın en saglam kalecisidir barcelonanın kendisine yaptıgı 65 milyon euroluk teklifi reddetmiş meksikada 2.ligte dandik takıma imza atarak oynayarak kaybolmuş efsanevi kalecidir.

Edit : Bu adam bu sene çok formda barca alır diyorum.
Besiktas'a gelmesini istedigim kaleci.tolga'nın da cenk'in de canı cehenneme ikisi de kova.
Dünyanın en iyi reflekslerine ve içgüdülerine sahip kalecilerinden biri...

En iyi Takımlarda oynaması gerekirken biraz şansızlık biraz yaşam tarzı nedeniyle bir türlü olduramamıştır.
bugün kendisine yazık olmuş kalecidir. sneijder'de enfes bir gol atmıstır kendilerine.
https://pbs.twimg.com/media/BrUGgh0CAAANov9.jpg
2014 brezilya dünya kupasında şık kurtarışlara imza atan kaleci. Meksika mill futboli takımının önemli ismi. Nazar değmesin.
tipine bakarsan aynı bizim samet ... ama adam da öyle bir refleks var ki taktiri hakediyor.

(bkz: doğru mu samet)
zamanında ajaccio'ya giderek hepimizi şaşırtan artık dünya kupasından sonra eli yüzü düzgün bir takıma gidecek olan kaleci. tabiri caizse ajaccio'da harcanmıştır bunca zaman. söylenenin aksine ellerini iyi kullanır,şut durdurma ve birebirlerde dünyanın en iyi 5 kalecisinden biri olur. brezilya maçında da görülen zaman zaman topu tek hamlede tutmada zorlanması ve en üst seviyenin en iyilerinden olması için geliştirmesi gereken en belirgin özelliği kalesinden çıkacağı zamanı iyi ayarlaması ve tereddüt etmemesi. ayrıca kendisi oldukça şanssız bir abimiz bu kadar zaman vasat altı takımlarda sürünmüş durmuş oysaki çok daha iyi takımlarda oynayabilecek seviyede bir kaleci. liverpool, manchester united dedikolura dolaşıyor ortalıkta birkaç haftadır bakalım göreceğiz nereye gidecek.
brezilya maçında şanslı bir gününde olmasına rağmen, skora ciddi biçimde etki etmiş ve iyi bir gün geçirmiş olmasına rağmen kalesinde güven vermeyen kalecidir...

ellerini yeterince kullanmadığını ve topları vücudu ile durdurmaya çalıştığını, topa ilk temasının çok tehlikeli olduğunu ve fiziksel olarak yetersiz (boy pos) olduğunu düşünüyorum. bir kaleciden çok bir stoper gibi çalışıyor kafası sanırım... bu maçta olmadı fakat kupada önündeki maçlardan birinde fena cortlaması muhtemel...
Sağ elinde 6 adet parmak olan kaleci. bug bu olsa gerek...
fm'de alırdım ben bu adamı, nefis de oynardı ama bu gece `http://www.uludagsozluk.c...ksika-ma%C3%A7%C4%B1/nda bambaşka oynuyor, kuponların anasını sikti ama taşakları sağolsun.

uzun süredir kalecinin damga vurduğu maç izlemiyorduk, sayesinde izledik. eline sağlık kavruk
Bu adamdaki refleks ve el-göz kordinasyonu dünyada hiçbir kalecide yoktur muhtemelen.
Gol yememenin bugını bulmuş kaleci.
Brezilya maçında çılgın atan kaleci. O saçlar ne lan.
fm serilerindeki değişmez kalecim.

iddaa'da brezilyaya vermiş olmama rağmen kızamıyorum her kurtarışına.

evladım gibi lan. öyle seviyorum. asfyıgaufhas

(bkz: 17 haziran 2014 brezilya meksika maçı)
fifa 07 oynayanların manager modda aldığı ilk oyuncudur.