1. 1.
  1987 doğumlu, 1.80 boyunda, 69 kg ağırlığında, 15 numaralı formayı taşıyan arsenalli futbolcu.
  ... baybars
 2. 2.
  arsenal'in yeni ön liberosu...
  -1 ... ferrole
 3. 3.
  defansif özelliklerini biraz daha geliştirdiği takdirde mükemmel bir ortasaha olabilecek yetenekli çocuk.daha önünde uzun yıllar var,eminim ki arsene wenger bu potansiyeli iyi değerlendirecek,çok kalite bi adam yaratacaktır.an itibari ile cl yarı final maçında oynamakta ve gayet de iyi mücadele etmektedir.yanlış hatırlamıyorsam fc barcelona'dan 350.000 euro'ya alınmıştı ki wenger "bu paraya nasıl aldık hala inanamıyorum" demişti.
  ... elendil
 4. 4.
  dün açıklanan kadroya göre ispanyanın 2006 almanya dünya kupası kadrosunda yeralıyor
  ... city walk
 5. 5.
  son derece dandik bulduğum futbolcu...arsene wenger in genç futbolcu keşfetme fetişi sayesinde arsenal de oynayabilmekte ve pek iş yapmamaktadır...
  1 -17 ... disco inferno
 6. 6.
  pazar günkü man utd-arsenal maçında şov yapmış,bir ortasahanın nasıl olması gerektiğini herkese göstermiş,85. dakikada da tüm ortasahayı top sürerek geçip adebayor'a süper bir ara pası atmış ve galibiyeti getirtmiştir.bu herif ne amc ne dmc aksine her ikisinden de zor olan * mc.
  1 ... elendil
 7. 7.
  arsene wenger'in kurtluğunu gostererek barcelona alt yapısından transfer ettiği genç yetenek.
  ... oumar
 8. 8.
  KATALAN FUTBOLCU.
  ... wolfshade
 9. 9.
  patrick vieira' nın juventus' a transfer olması sonrasında, arsenal taraftarları arasında oluşan ön libero endişesini oynadığı futbolla ortadan kaldıran, ispanya milli takımında da forma giyen 1987 doğumlu futbolcu.
  ... legend of the stranger
 10. 10.
  arsenal'in 4 numaralı orta saha oyuncusu. 4 mayıs 1987 Vilessoc de Mar doğumludur. barcelona'dan transfer edilmiştir. örnel aldığı futbolcu guardiola'ymış. lakabı ise cesc'dir.

  resmi için:

  http://www.arsenal.com/images/players/60090.jpg
  ... eagle is free