bugün

36 yaşında profesyonel kariyerini sonlandırdı.

https://www.ntvspor.net/f...-64a056a9e160ea004879e129
Adana demirspor ve karagumrukte iş yapar.
Bülent arınçın damadına benzemiş

görsel
Monaca’ya transfere olmuş. Evet.
ikinci devre sakatlıktan dönecek jack willshere ile iyi bir ikili olacaklarını düşündüğüm ispanyol orta saha. tam fenerimin aradığı futbolcuydu gelmesi süper oldu. ikinci devre 17'de 17 yapmamak için bir sebep göremiyorum mesut özil zaten geliyor açık ve net.
Londra’da chelsea tesislerinin orada büfesi bulunan amca oğlundan aldığım bilgiye göre Ali başkan chelsea ile fabregas için görüşüyormuş. Evet.
geceyi birlikte geçirmek isteyen kadın takipçisine, "Kalsın, eşim herkesin kilometrelerce önündedir" cevabını verdi!

yalnız adam haklı;

görsel
görsel
Chelsea yedek kulübesinin müdavimi asist makinası orta saha. 2 sene önce şampiyonluğu Diego costa ve hazard ile getiren isimken önce geçen sene yedek kulübesine alıştı bu sene ise tam bir yedek reyiz oldu. Yakında Türkiye de görebiliriz kendisini.
son zamanlarda ismi sıkça fenerbahçe ile anılmaya başlamış futbolcu. fenerbahçenin tam aradığı futbolcu oyunu iki yönüyle oynayabilen ve pas ustası. daha ne olsun umarım gelir.
bütün işini gücünü takımını bırakıp, salih uçan-emenike-stoch'u köy takımlarından geri alan, atıf şeyşu'yu transfer diye yediren bir takıma gelecekti zaten. he he.
ismini sevdigim 4 numara ile hatırımın köşelerinde yer bulan adam futbol oynarken mahallede topa vururken fıranses fabregasss diye bagırırdım.
yurt dışındaki gazetelerde fenerbahçe'ye transfer olacak yönünde haber yapılan yıldız. kandırmayın lan bizi. evet.
takım arkadaşlarının "cesc" (sesk) diye seslendiği futbolcu.

arkadaş adamların isimlerini bırakın, kısaltmaları bile şekil.

bir de bizimkilere bak.

sabri sarıoğlu.

fabregasın ismi ile aynı şekilde kısaltırsan "ri" oluyor.

"ri" ne abi nota adı gibi.
takımının ligdeki kötü gidişi sonrasında arkadaşlarına aldıkları parayı haketmeleri yönünde atar gider yapan delikanlı.
bugun ispanya formasi ile cok sacma bir vurus yaparak ukrayna karsisinda penaltiyi kaciran oyuncu.
bu seneye formsuz başlayan futbolcu. yalnız kendi değil tabi. geçen sene takımı sırtlayan costa, ivanovic ve matic de kötü başladı.
Premier ligin asist kralını almak öyle kolay olmamalı diye düşünüyorum ha olurda gelirse diğer takımlar şampiyonluğu unutsun ortasahada çok kilit bir adam kariyerini konuşmamız anlamsız gelirse izlemesi çok tatlı olur.
Not:Elazığsporluyum.
fener bi 60 milyon verirse neden olmasın...
Fenere gelme olasiligi benim fenere transfer olma olasiligim kadardir.
bugünden sonra sarı kırmızılı ve yardakçıları balıkçı tayfası tarafından kötülenecek olan futbolcu.

fenerbahçe'ye gelme olasılığı vardır.

düşünsene lan adam kim olursa olsun, fenere geliyorsa kötülüyor. zekaya bakar mısın amk...
(bkz: survivor haim)
http://galeri.uludagsozlu...francesc-fabregas-777596/
muhteşem ötesi orta saha oyuncusu. xavi iniesta gibi pas yapmasının yanı sıra sezonda 20 golü garantidir.
saçları dökülmüş ve acayip tipsizleşmiş futbolcudur.

(bkz: o eski halinden eser yok şimdi)
güncel Önemli Başlıklar