bugün

sike sike türkçe konuşacaklar diyen ama ingilizce nick alan perhiz ustası.
birileri bu yazarın cinsel performansından memnun olmalı. uluorta.

nickin türkçe olmamasıyla, haybeden türkçe savunuculuğu yapmak arasında teleferik teli çekecek kadar fark yoktur. işeyecek kadar bir mesefa en fazla.

ingiliz mandasının etine sütüne göz krıpıp da sik kürtçeye kalkıyorsa, o cinsellikten bir skim olmaz icabında.
hani maddi destek de bi yere kadar. asıl işin alengirli, çetrefilli kısmı ruhen yaşanan hissedilen oluyor. maddi hacmin nedir bilmiyorum elbet ama, huzura ermiş bir ruhun var ki, senin gibi hisseden yüreklerle yürüyeceğiz daima.

(#9281526) köstekçileri boşver. onları her şampiyonlar ligi maçımızda erkenden yataklarına yatıracağız. hem de sinirden. hehe.
"başın öne eğilmesin" dediğim "bursaspor'lu" yazar.
çok iyi ayar veren yazardır. zeki, çevik, akıllı yazardır atatürkün dediği gibisinden.
futbolsever değil bursasporsever olan subjektif bir yazar.
takım sevgisini diğer takımlara çamur atmak olduğunu sanan yazar.
an itibariyle bir seovi nin saldırısına maruz kalmaktadır. hoşttt!!!
edit: seovim bana çok bağlı, sabah akşam görevinin başında.
'bursa doğanbey toki' başlığı dahi eksilenmiş, sözlükte hatırı sayılır oranda düşman kazanmış ve bu duruma şaşırmayan yazardır. eğleniyormuyuz gençler?
(bkz: #9859810) nolu entryime (bkz: #9873967) nolu entrysiyle cevap vermiş önce gülüp sonra sırasıyla (pek açıkça belirtmese de) benim ve trt nin yanağından makasını almış yazar.ha benim entrym an itibariyle gerçek oldu.kendisi şu an ne yapmakta halen gülmekte ve komik bulmakta mı merak ediyorum.ben makas alıp kendisini dalga konusu da etmiyorum sadece saygıyla selamlıyorum.

ayrıca kadroya da bakınca bursa pek yedeklerle çıkmış gibi durmuyor.
(#9922777)

süper başlık
alkışlar, saygılar...
daimayeşiltimsahlar

ingilizce biliyom lan ben. lisede o kadar hazırlık okumuştum boru değil.
--spoiler--
bir gün omuz omuza verip ' yemyeşil inciler hamınızı sikecekler' tezahüratı yapmayı dilediğim yazar. çok şey mi istiyorum ?
--spoiler--
tribünde küfüre karşı olduğum için bu isteğini yerine getiremeyeceğim yazar. onun yerine "yemyeşil bursa'nın bembeyaz oğlanları" tezahüratını yapabiliriz ama.**
galatasaray maçı öncesi kültürpark da toplanmak adıyla tertiplenen sözlük zirvesine katılan 2 uludağ sözlük yazarından biri.
diğeri tabii ki bendim.
gelmeyenlere inat rakı içtik...maçın başlangıç saatine kadar muhabbet ettik, memleket kurtardık.
gelicem deyip de gelmeyenlere selam olsun...
bursaspor taraftarları arasında anlaşabildiğimiz iki arkadaştan bir diğeri. iyi adamdır, aslan gibi bir türk gencidir.

bursaspor eski rolü olan ligin dişli ekibi olma titrine doğru ilerlerken bir sags, bir de fgc* için üzülüyorum zaten işin açığı.

ama hayırlısı napalım, başa gelen çekilir arkadaşlar.
(#10990058)

geçmiş olsun yazarı. cana geleceğine mala gelsin.
biraz fazla agresif olmakla beraber delikanlı bir gençtir.
(bkz: #12126147)
sinirlenmiş sözlük yazarıdır, sapına kadar haklıdır. tartışmalara son noktayı koymuştur, iyi de yazar ayrıca.
(#12303230)
besmele çekip çekmediğini merak ettiğim yazar.
(#12497971) alnından öpmek istediğim yazar. helal olsun!!!
bursaspor tribünlerinde yer edinmiş delikanlı yazar.
bana lüzmumdan fazla payeler vererek kelamıma övgüler sunmuşluğu vardır . *
bursasporlu helallik yazar.
(bkz: annenin abiyi dövünce o gazla kardeşi de dövmesi/#6125643) entrysi ile güldürmüş yazardır.
sık sık deplasmanda gördüğüm bir uludağ sözlük yazarı.

kendisini en son dün gece 16 mayıs 2012 bursaspor fenerbahçe maçı'nda gençlik parkında gördüm.