bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    üretimamacı bir türlü çzülemeyen bir tomofil
    3 -1 ... shennay
  2. 2.
    harika çocuk.
    1 ... firtina
  3. 3.
    arkadan bakınca; insana, insan suratını andıran arabadır.
    tek kapılı olanlarına rastlanır arada bir trafikte.
    1 ... wtasyh
  4. 4.
    küçüklüğü, az yakması sebebiyle şehir içi bayan kullanımına son derece uygun arabadır. siyah rengi çok güzeldir.
    1 ... bohemian rhapsody
  5. 5.
    benim ilk ve son arabamdır kendileri mavi renk idi. dışarıdan küçük gözükebilir ama içi gerçekten geniş ve ferahtır. boy uzunluğumun 1.95 cm olmasına rağmen rahatlıkla sığabiliyordum. tek kusuru eski sahibi orijinal teybini sökmüş. ford servisini aradım teyp ne kadar diye fiyatı öğrenince de hemen sattığım az yakan çok kaçan sevimli araba
    2 ... brkarsy
  6. 6.
    yeni nesli fiat 500 ile aynı platformda üretilen araba.
    ... anything is possible
  7. 7.
    eğer bunu yapabiliyorsa araba tercihimde ilk sıraya kazığını çakacak olandır.

https://video.uludagsozluk.com/v/ford-ka-10676/

&NR=1
    ... artik ne anladiysan
  8. 8.
    kendisi ilk arabam olup gerçekten çok beğendiğim bir arabadır. gerçekten geniş ve konforludur. ford kalitesi her yanına işlemiştir sahibi olan bilir fiyatına yakın (8-12 milyar) lık pek çok arabadan kaliteli ve özellikli olan bu araç çok da az yakar pekte çok kaçar yerinde durmadığı görülmüştür. tam bir gençlik arabası
    ... efeccan1
  9. 9.
    ford un en az yakan en çok kaçan arabasıdır. yaklaşık 1 sene sonra arabam olacaktır...
    1 ... korlerulkesindeaynasatanadam
  10. 10.
    avrupa da kendi segmentinde ödül sahibi olan araba. hiç beğenmiyorum orası ayrı insanlar nasıl olurda bu arabaya para verir anlamış değilim tek kapı olanları ise onlar dahada beter.
    1 ... kral kobra35