bugün

6.nesil yazar.
(bkz: hoşgelmişim)
"da" ekini ayrı yazamayan yazarlar kafilesinin üyelerinden olan yazar. sevimli şey.
ata'ya laf edebilecek kadar terbiyesiz bir yazar *. sözlüğe yakışmayan kişi.

(#5609558)
Gramer kurallarından bihaber olan, açtığı başlıklarla troll olduğunu gösteren ayrıca sözlükten yakın zamanda kanatlandırılacağını düşündüğüm yazar.
saygısızlıklarıyla kendinden söz ettirecek olan, terbiyesiz yazar. buraya yazdığımdan dolayı utanıyorum.
Cahil Babam afedersin.
halk arasında şanslı kişi oarak adlandırılır.
(bkz: ballı göt)
çok sansli olduğu için halk arasinda "çüküne bal sürüptemi geldin lan ibne" cümlesini sıkca duyan insandir..
(bkz: gereksiz insan)
6.nesil zeki yazar.beşiktaşlıdır efem.
ortalığı karıştırmaya yarayan, kendisine ait görüşü olmadığına inandığım gereksiz yazar.
(bkz: kendini zeki sanan insan modeli)
dikkat çekmek için, ata'ya bile laf edebilecek karaktersizlikte olan, sözlüğe yakışmayan yazar bozuntusu.

(#5609558)
ortalama olarak 10 yılda bir şampiyon olan takımını dünyanın en iyi takımı sanan altıncı nesil yazar.
görüşlerine her alanda katılmıyorum ama madem flush royal insanı, gelsin de bir poker atalım boyunun ölçüsünü görelim yazarı.. iki senedir düzenli olarak oynuyorum bir kere gelmedi royal be kardeşim..
yeni bir yobaz türemistir sözlükte. ömrü uzun olmayacak, bir an önce geldigi yere gidecektir.
dikkat çekmek için yakında kalçasının fotoğrafını çekip koyacağından korktuğum yazar.
entrylerine bakınca kenidisinin fetocu ve akp li olduğu anlaşılmaktadır. chp lilerin gazabına uğrayacağı kesindir. (bkz: nacizane)*
gayet aklı başında bir troll. yazdıklarını eğlenerek eksiliyorum.
(bkz: dal)
(bkz: yarak)
nick altına girilen entrylere teşekkür eden yazar.
onceki gunun kotu entryleri 1. dunun kotu entryleri 7. , 10. , 13. ve 15. olmuş yazar.
(bkz: kafaya oynamak)
Ailesinden kaynaklı eğitimsiz bir yazar, suçu onu eğitemeyen ailesinde aramak gereken yazar.
ailesi yıllar önce vefat etmiş yazar.
(bkz: troll üm troll sün troll)