bugün

entry'ler (286)

yossi benayoun

tribün dergi nin twitter dan bildirdiğine göre arsenale gitmiş. hayırlı olsun diyelim çok da üzülmedik açıkçası.

bir boka benzemeyen minimal şiir

gece karanlık kafam duman
inekler hem ot yer hem saman
yazdım çizdim aman aman
ne var lan yarraam.

7 mayıs 2011 memphis grizzlies okc thunder maçı

westbrook' un önce oklahoma tarafına sonra memphis tarafına çalıştığı maçtır.
"23 sayı 12 asist 5 ribound x '0' = 2-1"

nba slam dunk contest

2011 yılıyla saf altın yılını yaşamıştır. jamal mcgee'nin iki ve üç topla yaptığı smaçlarlarla birlikte blake griffin'in kolunu soktuğu smaç tarihin en iyileri arasına girmeyi hak etti. aynı şekilde demar derozen ve serge ibakada yaptıkları standart üstü smaçlarıyla izleyenlerin harika bir gece yaşamasına sebep oldular. bir nevi;
(bkz: toplu orgazm)

slam dunk contest 2011

allah var böyle smaç yarışmsı izlemeyeli yıllar olmuştu.ikisinde yerimden kalktım,mcgeninkinde sandalyeden düştüm.
(bkz: o ne amk)

ibrahim üzülmez

finali de lakabının hakkını vererek yapmıştır. galatasaraylıyım ama yine de üzüldüm. o değil de bi aralar merlinmiş adam.
http://www.ajansspor.com/...galeri/4120/6.html#galeri

entry çük uyumu

entry - bok uyumu.
yazarın ne kadar sıçabileceğini gösterir. gördük ki sınır yok.

radyo uludağ

haydi hep beraber otherside.

uyku diye bir şey olmasa olacaklar

dünya nüfusu daha fazla olurdu.

nigel de jong

tam spor toto süper lig topçusu. bizim canayla iyi bi ikili oluşturabilirler kanaatindeyim.
(bkz: top geçer adam ölür)

fenerbahçenin futbolcusu olmayan oyuncular

"a*=dünya üzerindeki tüm oyuncular - fenerbahçeli oyuncular"
şeklinde gösterilebilen oyuncu kümesi.

dimitrios diamantidis

milli takımı bırakmış oluşu yunan takımının gerek takım gerek birebir savunmasında zaafiyetler yaratacak olan uzun kollu,harika savunmacı. boşluğunu doldurmakta zorlanacaklardır zira.

devlet bahçeli nin horned hand yapması

(bkz: çılgınsın meen)

angelina jolie

sol framede görünce galatasaraya transfer olduğunu sandığım * * dudak kraliçesi, brad pitt karısı.

vidne voska

(#9219665) güzel..

emiliano insua hakkında ne dediler

-şimdi hangisi oluyo bu?

kafası karışan taraftar

murat kosova

trt den ayrılışı ve lig tv ye transferi dört gözle transfer bekleyen bizleri * bir nebze de olsa mutlu etmiştir. zaten gerek kişiliği ve duruşu, gerekse spor bilgisi trt nin spiker standartları için birkaç gömlek büyük geldiği daha ilk programda görülmüştü. artık kaan kural'la nba olaylarına giremeyecek olsalar da onun ağzından premier ve süper ligi dinlemek fazlasıyla keyifli olacaktır.

robinho gelirse babaannemi balkondan atarım

(bkz: genç babaanneler rahatsız)

melih gökçekin gerçekten i olması

(bkz: vol i) *

fuleli oyuncular kollektif oynuyoruz bursa ligi

avrupada oynayacak olması dolayısıyla, * transfer sezonun son dakikalarında katıldığım raad olun sıkıntı yok spor un farklı üstünlüğüyle bitmiş müsabakadır. maç analizlerinin ve bireysel istatistiklerin yukarıda olmasından mütevellit, maç üzerine konuşmayı fuzuli görmekteyim. velhasıl oynamaktan büyük keyif almış olup nice nice maçlarda as kadroda yer almak istiyorum. taraftar merak etmesin çok çalışıp elimden gelenin en iyisini yapmaya uğraşacağım. *. ha bi de;
(bkz: bunu saymayız yine gelin)
editus communis : performansım için olumlu yorumlar yapan yazar ve takım arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim.*