bugün

entry'ler (52)

kıvırcık saçlı kızlar

ergenlik döneminde saçlarıyla büyük problemler yaşayan kızlardır. *
zira kıvırcık saç zordur, tanımak ve alışmak lazımdır kendisine. ama kendisiyle anlaşmaya başlayınca candır o. (bkz: aynından benim kaynımda var)

gitar alınca ilk çalınan şarkı

aynı zamanda söylemek isteyenlerin tercihi için ; (bkz: istanbulda sonbahar)

intelligence

hangi diziyle kıyaslasam bilemedim. henüz 3 bölüm yayınlanmasına rağmen her klişeden biraz alıp her diziyi biraz andırandır.

sadece bir yıl sıkacaksın dişini

insanın bir sonraki hayat evresinde rahatlayacağını ima eden klişe. (bkz: ben inandım siz inanmayın)

8 mayıs 2010 draconian istanbul konseri

çoktan yalan olan konser. **

sbs

önünü arkasını düşünmeden değişiklik yapan milli eğitim bakanlığının güzide eğitim açılımlarından biri. 120 dakika belirlemeyecek artık gideceği liseyi de ne belirleyecek peki? 3 sene boyunca test çözen sözüm ona çocukluk çağındaki bu kimselerin kaybettiklerini kim telafi edecek ? gittiği lise mi? hey yarabbim güldürdün beni sbs.
(bkz: dertliyim arkadaş)

tanrı nın adaletsiz olması

tanrıya ulaşma aşkıyla din adına sorular sorup cevaplayan kişinin varabileceği yargılardan biridir.
(bkz: kendimden biliyorum)

dünyanın en yaratıcı cümleleri

"çok iyi de oldu çok güzel iyi oldu tamam mı." (bkz: press tv)

linkleri görebilmek için üye olmanız gerekiyor

forum sitelerinin üye sayısını katladıkça katlayan olay. mesaj sayısını katlayan versiyonları da bulunur.

28 mart 2010 galatasaray fenerbahçe maçı

antu.com un iyi hazırlandığı derbi.
(bkz: sabırsızlanıyorsun biliyoruz bekle bizi geliyoruz)

bilal göregen in babayı alması

an itibariyle çoğu insanda zevkten dört köşe olmayı sağlayan durum.

yetenek sizsiniz türkiye

bilal denen yarışmacıyı finale taşıdıkları yetmiyormuş gibi ilk 2ye taşıyan türk halkına ne denir ki başka. Birazdan birinci olduğu da açıklanır diye umuyorum. Ne günlere kaldık, daha ne yetenekler göreceğiz kim bilir.

özyeğin üniversitesi

Mühendislik fakültesi tanıtımı için Burt Rutan'ı getiren üniversite.

nevruz

biz türkler buna nevruz diyoruz. (bkz: nevruz)

alleine zu zweit

her saniyesinde farklı birşey düşündürerek kendimi kaybetmeme sebep olan şarkı. fazlaysıyla duygusaldır, fazlasıyla duygusallaştırır.

ayreon

the human equation albümünü günlerce dinlediğim, özellikle bu albümlerinin birkaç şarkısında kendimden geçtiğim insanlık dışı proje.***

üniversite de gezip eğleneceğini düşünen liseli

liseye de aynı umutlarla başlamış olması söz konusudur. aradığını bulamamıştır hala aramaktadır.

tbmm nin sözde ermeni soykırımını kabul etmesi

4T planının gerçekleştiğini gösterecek durum. * * * *
(bkz: 4t plani)

her sevgilisine aşık olan insan

bu yetmezmiş gibi hepsi için en çok bunu sevmiştim de diyebilir. *

gönülçelen

cansel elçin için izleyebileceğim ama izlememeyi tercih ettiğim, şuan için uyduruk bir senaryoya sahyip olduğunu düşündüğüm dizi.