bugün

biraz önce görükle denen aptallık abidesi yerde gerçeklesen kısmi durum, sürekli tekrarlanan bu durum elime telefonu alıp tanıyıp tanımadığım herkese bildiğim tüm küfürleri sallamama sebebiyet vermistir
Finallere çalışılmayıp, internette gezinilecek, msn muabbeti yapılcaksa da kötü bir durumdur bu.Bu gecenin akabininde de gelen sey için.
(bkz: finalde ders harici her seyle ugrasma istegi)
(bkz: hocam elektrikler kesikti çalısamadım)
elektrik kurumunun, bizlere uzatmalarda attığı altın göldür.
(bkz: final sorularini mumla aramak) *
(bkz: finale hazırlanmaya pek niyeti olmayan ama keşke elektrikler olsa da çalışsam diyen yazar modeli) *
(bkz: final gecesi sularin kesilmesi)
Tekrarının Bütünleme gecesinde de yaşanması halinde dönem kaybına sebeb olabilecek hadise.
zaten boşvermeye meyilli halinize tuz biber olur. bir tane mum yakarsınız salona, toplarsınız evdeki ahaliyi, başlarsınız geyiğe ta ki elektrikler gelene kadar.ertesi gün kopya çekilesi biri peşinde dolaşır durur bu ev ahalisi.
euro 96, çek cumhuriyeti-almanya finalinde başıma gelen durum. maç bittiği sırada elektrikler gelmiş, anca almanların kupayı kaldırışını görebilmiştim.
oley çalışmamak için bir bahanem var durumları.kendimi kandırıyorum ben bi salağım...hadi bana iyi uykular...
(bkz: finale bir gece öncesinden hazırlanan zihniyet)
yaz okulunun ne zaman olduğunun araştırılmasına sebebiyet veren durum.
(bkz: signs)
(bkz: the exorcism of emily rose)
(bkz: the unborn)
(bkz: the amityville horror)
büyük ihtimalle de ilk ve son kez o gece çalışılacaktır bu sebeple başa gelmiş ve de gelebilecek olan en büyük üniversite mağduriyetlerindendir. en kısa sürede elektirikleri olan bi arkadaş evi bulunur ve harıl harıl ders çalışılır.
mahmut hocasının verdiği paltosuyla sokak direğinin altında ağlar ahmet. bak sana bu defa kesin söylüyorum: kuş uçtu uçacak ahmet.
ayrıca;
(bkz: potbori)
(bkz: potpori)
(bkz: potpuri)
(bkz: genelde c şıklarının doğru olması)
(bkz: hacı olmayacak hacıyı deve üstünde yılan sokarmış)