Hayatımda izlediğim en dandik projelerden biri recep ivedik filmi gibi bu ne lan ahahajaa.
Nedense pkk ya , dhkpc ye karsı asker polis vatan için reklam yapmaz bu filli boya koysana oraya terör örgütlerinin kadınlara çocuklara yaptıklarını, doğuda pkk nın zulümlerini , dhkpc nin kız çocuklarına yaptıklarını yemez demi veya dizilerde sevisme enseste laf etme yok tarihi diziye laf et çok kahpesiniz kahpe. Tarihi sizin tarihinizden ögrensek 1923 öncesi yok varsa da emperyalistlerin hazırladığı tarihi tarih diye yutturmaya çalışın.
Milli ve manevi duygulara her zaman saygı ve hürmetle yaklaşan aydın ve çağdaş bir şirketin, her zaman ki kalitede ve duyarlılıkta yapılmış şahane reklamıdır.
Sevgi, saygı, şevkat gibi insani kavramlardan rahatsızlık duyan karanlık zihniyetlerin beğenmeyip, kirletmeye çalıştıkları bir çalışma olmuştur.
Sosyal anket kıvamında, hem kadın hem erkeğe söz verilerek, akıllıca tespitler ülkeye servis edilmiştir.
izleyin! insansanız seversiniz!

Kadınına kötü davranan Adam, bir ekmeğe muhtaç kalır demiş biri. Ne güzel demiş!
Her noktaya samimi şekilde değindikleri bir reklam olmuş yine. Özellikle "öpüşmeyi yasaklıyorlar, silahlar serbest" ve "öpsün ya o hayatın gerçeği ya" dedikleri kısım.

https://youtu.be/7Ow8jiFGPnk
bırakın fikir düzeyini espri düzeyi bile bu seviyede olan nesnelerin dikkate alınmaması gereken karikatürü.
kadınları sosyal hayatta 5. sıraya koyanların asla anlayamayacağı sosyolojik ders olarak okutulacak mesajlarla dolu reklam filmi. tebrik ediyorum.
ilk baktığımda zorunlu yayın sanmıştım.
Biri diyor ki
Kadında insandır...
Oda gülecek...
Oda sakız çiğneyecek...
Oda senin, benim gibi yaşayacak.
..
Sonra ona cevap geliyor misvak dergisi adı altında imparator bozmasının sözcülüğünü yapan gruptan..
Filli boya bu ara iyice sıçtı....

.
.

işte bu yüzden, bu zihniyete, bu saygısızlığa, bu seviyesizliğe, bu terbiyesizliğe 'HAYIR ' diyoruz....
http://www.sozcu.com.tr/2...-ozdil/rol-model-1722386/

gizli kahramanı olan reklamdır.
yılmaz özdil çok güzel anlatmıştır.
bu reklama bile bok atmışlar adamlar.
Atatürk e çirkef sıçratmaya kalkan karikatürist bozuntusunun Mardin Ömerli gibi pkk nın anavatanı yerden çıkma olduğunu öğrenince insan bunlardaki düşmanlığın kökenini görebiliyor. .
misvak dergisi tarafından beğenilmemiş reklamdır

görsel
filli durumu yasal bir zemine taşımak gerektiğini göstermiştir.
Boş beleş reklam.
Yemin ederim israf ya. Bize ne kardeşim kadınların sorunlarından? Sanki çok umrumuzda amkaqamq.
Anadolu insanının sağ ve sol duyusunu yansıtma açısından güzel reklam olmuştur. Kadın çalışacak, emeğinin karşılığını alacak, okuyacak, istediği gibi giyinebilecek, rahatça gülebilecek. Herkes bu duyguları paylaşıyor, neden rahatsız olunsun ki?
helal olsun reklamın hiçbir yerinde kendi reklamını yapmamış sonunda imzasını atmış.
bu işi sosyal sorumluluk projesi bilip girişmişler işe varolsunlar.
değerlerimizi bize hatırlatan, aydınlık yarınlara katkı sağlayan marka.
göt yakan reklam, geri zekalı siyasal islamcıların bir ileri iki geri gittiğini düşünüyor insan.
her cümlesiyle her sahnesiyle muhteşem bir reklam olmuştur. izlemelere doyamadım şahsen. hem kadınlarımızı hem milli değerlerimizi o kadar güzel, o kadar anlamlı anlatmıştır ki ancak bu kadar yapılabilirdi.

düşünenin, yapanın fikrine, emeğine sağlık.
gerçekten çok güzel.
bu reklam sayesinde eski türkiye ile az da olsa hasret giderdim.

başı açık kadın perdesiz ev, dekolte giyersen tecavüz hak, şort giyersen dayak, diz kapağı tahrik unsuru, tecavüzcünle evlen, çalışma evde otur, boşan öl....

nerden nereye... hay allah. ..
insanı içten gülümseten reklamdır, ülkemde hala böyle güzel insanların yaşadığını görmek son günlerde oldukça umut verici.emek veren herkesin emeğine sağlık.
Atatürk düşmanlarını fena sikmişler. Hani öyle bir sikmişler ki her yer siyasal nislamcı kanı olmuş.
Ince ignelemeleri olan reklam.
Harika reklam ama nedense bugün çok az verildi. Dün hangi kanalı açsam denk geliyordum ama bugün sadece 1 kere denk geldim. Düşündürücü.
Güzel sübliminaller içeriyor başarılı beğendim.
selefi şeriatçı bir kaç orospu çocuğunu rahatsız ettiği için youtube dan kaldırılmış reklam filmi.

amına koyduğumun barbarları tarih bunları yazıyor.