bugün

dinler arası diyalogun başlamaya başlamasında onemli rol oynayan kişi.*
unification church'ün büyük takipçisi.
"din" ile ilgilenen biri.
cumhuriyet tarihi boyunca en büyük halk kitlesini arkasında toplamayı başarmış insandır. türk milliyetçisidir. dünyanın dört bir yanında türkçe konuşturmuş, istiklal marşı okutmuştur. tek mesele iktidar oynu olan ülkemde kıskançlıktan dolayı hazmedilememiştir kendisi. koskoca vakıf olduklarını zanneden kuruluşlar bir tane bile okulu yapıp bitiremezken yurt içinde ve de dışında yüzlerce okul yapmayı başarmış kişidir ayrıca.

Edit: Binlerce yillik Turk tarihin en buyuk haini, Turkiye Cumhuriyeti Devletinin bekasinin ve huzurunun en buyuk dusmanidir. 10 yil once yazdiklarim icin once Allahtan sonra aziz milletten ozur diliyorum.
fem dersanelerinin sahibidir.
yaptirdigi her okul, isledigi her sevap(!), verdigi her demec kesinlikle ulkenin butunlugunu saglama ve gelismesi amaclidir, asla bir art niyet icermez. ayrica, (bkz: aglayarak prim yapmak)
(bkz: bir vatanı sevmek idi suçumuz)
kendi halinde bir vaizken bir anda parlayan, ağlayan, ağlatan, bu günlerde adının sürekli cia le anılmasını benim de ilginç bulduğum eski vaiz, yeni tarikat lideri.
tarikatıyla beraber ne yaptığı bellidir.rusya da okulları kapatılmıştır şu sıralar.aynı zeka dolu yaptırımı bizimkilerin de uygulamasını dilemekteyim zira bu adamın yaptığı okul ya da dershane türü yerlere adımını atan buraların neden yapılmış olduğunu anlar!parasız çocukları okutup kendi görüşüne bağlar bu adam,zehirler insanı.yaptıklarıyla ülkeyi kaosa sürükleyen atatürk düşmanı nurcu nun sözlükteki karşılığıdır...bunca parayı da amerika dan sağladığı iddia edilir...hakkındaki davalar devam etmektedir.
hakan şükür'ün çok sevdiği bir kimse olsa gerek.
pasinlerin korucuk köyünden olan kişi.
hayatını anlatan belgeselde cem karaca nın hakkında "ben insan fikrini ve gerçek sol düşünceyi hocaefendide gördüm" dediği biri.
soru işaretleri bütünüdür...gördüğüm incelediğim kadarıyla insanların alim yakıştırması bu adama bi kaç gömlek büyük geliyor...bir vaiz bu kadaar insanı nasıl peşine takıyor...bir cemaat oluşturuyor oluşturmakla kalmayıp cemaate bir misyon yüklüyor ve bir anayasa oluşturuluyor...anayasanın da birinci maddesi hocaefendiye yüzdeyüz sadaakat...cemaat üyelerine bakıyorsun dini anlamda topluma faydalı olmaya çalışıyorlar çok güzel!şu dejenere toplumun bu tip öz verili insanlara ihtiyacı var...ama dinden bahsederken peygamber efendimizden yani kuran ı kerimin yaşama yansıması,allahın resulundan onun sunnetlerınden, hadislerinden bir kez bahsediliyorsa hocaefendinin yaptığı ve ettiklerinden 10 kez bahsediliyor...nedir bu adamı bu kadar yüceltme çabası...adama sorarlar!!!din hocaefendiyi anlatarak mı tebliğ edilir;peygamber efendimiz ve onun güzel ahlakını sünnetlerini anlatarak mı?...
önyargıyla bakan insanların tanıyamadığı kişidir kendisi alim kelimesinin yaşayan karşılığıdır..eğer söyledikleri düşünülecek olursa ilim adına ne kadar ileri gittiği görülecektir..ayrıca ülkeyi satmakla suçlayanlar onun açtığı okullar sayesinde istiklal marşımızın dünyanın her bucağında okunduğunu untmamalıdırlar..insanları kandırması söz konusu değildir çünkü bir çıkarı yoktur..tek düşüncesi islamın gür sesini dünyanın her yerine duyurmaktır..yurt dışında açtığı okullar herkes tarafından beğenilmektedir tek beğenmeyen bizim ülkemizdeki bazı kişilerdir ki onları anlamak mümkün değildir..
allah adina seriat devleti kurmak eger iyi bir seyse,eger iyi bir seyse allah adina insanlarin cebindeki parayla yandaşlarının çıkarlarını korumak,eger iyi bir seyse gencecik beyinleri yikamak,eger iyi bir seyse aydin insanlarin onunu kesmek iyi seyler yapmaktadir bu cemaatin gülü ... bir gun hesabini verecek diye umuyordum,basimizda ampul varken biraz zor gibi gozukuyor...

ayrıca bu adem torunu oldugunde on milyon insan sokaklarda aglayacaktir. bu insanlarin 5 milyonunun 10 kasim da ici sizlamamaktadir. geri kalan 5 milyonu da rant kapilari gitti diye uzuleceklerdir. simdi af da cikti bu beyefendi icin.kendisi apo'nun islerini dipten ve derinden halleden halidir. deniz gezmis'i asanlar bu adami 1500 katlı bir binanın tepesinden bırakmalı düştüğünde açılan çukura da asit dökmelidir. bence. aa unuttum,onu asanlar zaten bu zihniyetteydi. turkiye'nin yonetimindeki cogu insanin oldugu gibi...

(Birileri yukarıda söylediğimi Deniz'i asanlardan medet ummak olduğunu söyledi! Ey ahali burada açık tariz vardır,anlamayanlar da anlamayıversin)

turkce siir okutmakla bitmiyor is.Once sen medyanin karsisina gecip yasak olan bir is yaptigini itiraf et bakalim. tarikatin var senin ve bu ulkede sayginlik goruyorsun. t.c'nin asil ilkelerinden biri olan laiklikle bagdasmayan hallerde kendisi. solculara anarsik diyen zihniyetteki arkadaslarimiza sevgilerimi sunuyorum.
bir donemler red altert 2 oynardim. yuri's revenge modunda bir makine vardi. o makineye girenler yuri'nin usaklari olarak geri donerlerdi. kucuk fettullah'in da bu isi gerceklestiren (bkz: zaman) (bkz: fem) (bkz: yesilirmak) gibi bir cok makinesi var. bugun turkiye'nin tek yatili sistemine sahip olan dershanesine giden ulkucu arkadaslarimin cogunun cemaat adami olarak cikmasi da zaten bu yatili dershanelerin ne amacla kullanildigini ortaya koyuyor. kendisi yaptigi guzel planla ulkemize donmeyi de basarmistir. bu ulke nazim'i surdu,bu ulke yilmaz guney'e cektirmedigini birakmadi ama fettullah'i iktidar araciligiyla bagrina basiyor. eminim ki ataturk'un cumhuriyeti emanet armagan ettigi turk ordusu ve turk gencligi curumus ve kokusmus bagirsaklari soker bu ve bunun gibi hoca efendilerı en yakin zamanda temizler. zaten bunun en acik gostergesi de 18 mayis'ta anitkabirde olusan 150.000 kisilik kalabalikti. devaminin gelmesi dilegiyle..

pılını pırtını toplayıp gitmiştir,çağdaş türkiye'ye dönmemesini diliyorum.
cemaatindekileri de yanına almasını ve türkiye'yi araplara değil gerçekten türk olanlara bırakmasını diliyorum.

p.s:

bu entry 15 kere düzeltilerek canlandırılmış,kuş gibi kalmıştır.
ne olduğu milli güvenlik derslerinde anlatılan kişi.
amerika'da pensilvanya da cia korumasında bir çiftlikte yaşamaktadır. evden dışarı çıkmadığı söylenmektedir. önceleri hakkındaki davalar yüzünden dönmediği söylenmekteydi davalar düştükten sonra milyonda bir görülen hastalık ve tedavisi sadece amerikada oldu. ingiliz başkonsolosluğundan, ingiliz kültürünü yaydığı tanıttığı için ödül almıştır. kitabı olan tek tarikatın lideridir. sohbet kasetleri vardır. şiir yazar bir de albümü vardır.amerikanın istediği, ılımlı islam politikasını oturtmaya çalışmaktadır. papanın 21 büyük adamından biridir 19 unun ismi açıklanmıştır yalnız 2 tanesinin ki yoktur ve yaptığı tarifler fethullah gülen e uymaktadır. seveni çoktur sevmeyeni daha da çok.
(bkz: aşmış insanlar)*
10 yaşında Kuran-ı kerim'i hatim etmiştir.

kim ekşiledi: aq, ben mi okuttum adamı? ben dedim ona git hatip ol. ben mi dedim git hacı ol hoca ol. inna sabirin.
ona hem hoca diyen,bir de çekinmeden ardına efendiyi ekleyen şahsiyetler var oldukça,var olmaya devam edecek rejim karşıtıdır.Açtığı okullar ve özel kurumlarla gençlerin beynini yıkamaya çalışmakta ve ne yazık ülkedeki siyasi kavgalar nedeniyle bu faaliyetleri göz ardı(!) edilmektedir.Sonuç:Bu okullarda yetişen ve ya o kusumlardan maddi destek gören,Gerçekten de beyni yıkanmış,aydınlığa kavuşturulmaları zaruri bir avuç insan!
bu olay aynen arkadaşımın yaşadığı olaydır:

arkadaşım lise sonda fem dersanesinin beşiktaş şubesine yazıldı.orada ilk gittiği gün tek bir başı açık kız göremeyince şaşırdı.daha sonra sınıfa çıktığında kıza garip garip bakan öğretmenlerle karşılaştı.sonrasında kızlar biz burada böyle dolaşmayız,kendini bize uydurursan senin için daha hayırlı olur diyen birkaç kız öğrenciyle takışmış.işin garibi bu kızların çoğu dersten sonra erkek arkadaşlarıyla buluşup açık hale geliyorlarmış.arkadaşım burada 1 ay kaldıktan sonra ben böyle bir yerde kalamam diyip kavram dersanesinin beşiktaş şubesine geçmiştir.(bu olay 2002 yılında oldu.değişmiş olabilir.)bu örnekten yola çıkarak amaçlarının pek iyi niyetli olmadığını düşünmekteyim.bu kursun sahibi fetullah gülen değil midir?amaçları bu kadar iyiyse neden bu insanlar gizliden bütün mevkilerin ele geçirilmesinden bahsetmiştir?neden ingilizce eğitim?o kadar okul kurmuşsun önce türkçe öğretsene.
SON ZAMNALARDA KANALTURK SAYESiNDE GERÇEK YUZUNU GORDUGUMUZ AMA ARTIK GERi DONDURULEMEYECEK YADA DURDURULAMAYACAK GUCTE OLAN KiŞi
edit:yılgınlık gostermek yenilmektir,hiçbir sey belli değil,türk genci yarınlara umutla bakmalı
green card'a başvuran yılmaz türk ve türkiye savunucusu...
(bkz: yersen)

http://www.internethaber....26&uniq_id=1153987912
Bu adamın kitaplarında ve kasetlerinde Atatürke ve laik cumhuriyete yaptığı küfür edercesine soylemleri bi takım cahil insanlar http://www.belgenet.com dan f.gülen hakkında iddianame ye girip belgeleriyle görebilirler.Ayrıca Bu iddianamede yazan belgelere rağmen beraat etmeside akp nin yasa değişikliği yapması sonucudur.
kendini bilmez insanların; korkudan türkiye ye gelemiyor hede hodo diyerek suçladığı saygıdeğer insan...
(bkz: ogren de gel)
kotuleyenlere edit: hangi akla hizmeten kotulenmis bu entry anlamadım. beyler emege saygı repleri unutmayalım *