1. 1.
    Immm kendisi benim yazım tarzımı beğenmiyormuş, harika yazılar yazan kişi. Bakın yazar demedim. Ahahahah komik. Beni neden sevmediğini anlamadığım kişi ona ne yaptım acaba?
    3 -11 ... nazorellaschulz
  2. 2.
    Sevgi ile alakalı herhangi bir bilgi verdiğini hatırlamayan yazar.

Arkadaşım yazmada olduğu kadar okumada da problemin var sanırım.
    2 -8 ... ferrarisini satan simge
  3. 3.
    ferrarisini satan simge
    6 -1 ... nazorellaschulz
  4. 4.
    Cirkefligi bırakması gereken yazarımsi, git nefretini başka yerde kuş arkadaşım. Babanin tarlası değil bura.
    4 -2 ... the rus kekosu
  5. 5.
    ferresini diye okuyan tek ben değilim biliyorum.
    2 ... firindasutlacc
  6. 6.
    yeni geldiği sözlükte daha 50 entry bile girmeden habire sağa sola saldırarak/sataşarak, kendince yazarları eleştirerek prim yapmaya çalışan kişi. bakın yazar demedim.
    6 -1 ... usualsuspects
  7. 7.
    Gereksiz büyütülen yazar.

Yani anlamadigim, iki elestirildiniz diye ne kaa büyük tepkiler bunlar arkadaşlar?
    Sanki yalan bir şey söyledik.
    Birinize ayak emiyor dedim, öbürünüze dilbilgisini katlediyor dedim. Bunlar gözler önünde zaten. Adam her entry' de karı ayağı kovalıyor, diğer abla da daha soru ekini ayiramiyor.

Ama Bunlari dile getirdim diye adım "ilgi çekmeye çalışan ergen" e çıktı.

Bence şey gibi düşünün, olaylara hep olumlu bakın. Sanki ben sizin vicdaninizin sesiymişim gibi... Yıllardır yaziyorsunuz bir allah' ın kulu size demedi mi bunları ya, bu neyin şoku?

Ha, "simgecim ben eleştiriye gelemiyorum" diyorsanız da üyeliği silip çıkın. Çünkü sözlük burası.
    E-leş-ti-ri-le-cek-si-niz.

Beğenmeyen, lütfen whatsapp kanki grubuna. Orada yazar olmanız daha hayırlı.
    6 -6 ... ferrarisini satan simge
  8. 8.
    Kardeş napçıyün aq bu nası nik.
    1 ... yikanmak istemeyen cocuk
  9. 9.
    günün talihsizi.
    Koştursun ama kendini çok yormadan.
    2 -1 ... bordo siyah ruhlu hatun
  10. 10.
    Sağa sola hunharca veryansın eden, ama kendi eleştirilince bir sayfa ağlayan sözlük kullanıcısı. Yazık.
    4 -2 ... usualsuspects