bugün

(d. 10 Eylül 1983, Los Quirquinchos), Arjantinli millî futbolcu. Şu an San Lorenzo forması giymektedir. Porto formasıyla UEFA Avrupa Ligi şampiyonluğu yaşadı. Ayrıca Arjantin formasını da beş kez giydi.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Fernando_Belluschi
yaprak dökümüne katılmış, özlenecek, güzel futbol oynamış kadronun kaliteli lideri. yolu açık olsun.
Okul çağına gelen kızının ispanyolca eğitim almasını istediğinden bugün Meksika'nın Cruz Azul takımıyla 4 yıllık anlaşmaya varmıştır.
kim bulup getirdiyse helal olsun futbolcusu.
Galatasaray'a karsi yaptığı asistle yine ağızları açık bırakmış arjantinli.

Iyi futbolcu vesselam.

Begenerek takip ediyoruz.
1 şubat 2015 galatasaray bursaspor maçı'nda volkan şen'e yaptığı harika asiste şapka çıkarılması gereken futbolcumuz.
Sakatlanmış, 4 hafta yok.

Bu arada holmenle (üste parayla) takas edile ne güzel olur.

Ama denildiği gibi bursa oyuncuları zor bırakır. Ancak bursaspor'dan alınıp çürük çıkan oyuncu da azdır. Yani bi kayserisipor değildir.
beklenenden az oynayan orta saha oyuncusu. potansiyeli daha yüksek aslında.
karabuk macinda yaptigi hareketi gol ile sonuclansaydi senenin golu olabilirdi.
Nihayet takımla birlikte antremanlara başlamış bursasporlu futbolcu.

Cook özledik seni be yaa belluschi, karabük maçına yetişirsin inşallah!
batalla ile inanılmaz işler yapan, hele birde pinto o gün formundaysa müthiş işler yapan oyuncu. bugün antalyaspor maçında çirkef emre güngör tarafından sakatlandı. biraz daha sert girse ayak bileği kırılacakmış. twitter'da yerel medyadan isimler 4-5 hafta oynamayabilir dediler. takım havaya girmeye başlamışken iyi olmaz bu. vojvodina ve es-es maçlarında belluschi yokken takımın hali ortada. yönetimde transfer yapmıyor. eğer 4-5 hafta olayı doğruysa bursaspor yine zor bir döneme girecek. umarım milli maç arası iyileşir fernando.
umariz ciddi bi sakatlığı yoktur b.jimnastik maçı öncesi.
http://bursasporumcom.web.tv/video/bfzs_laaltq
körük gibi bir ciğere, inanılmaz bir hırsa sahip arjantinli yıldız.
Sakin ol şampiyon, neler yapiyon öyle?
bursadaki yıldız oyunculardan bir diğeri. 34 35 yaşındaki bir adamları getirip yeahh biz yıldız aldık bakın demekler olmuyor malesef.
Karabükspor maçında topu birden havaya kaldırıp 3 karabüklü oyuncunun çarpışmasına sebep olduktan sonra batalla ile tek pas yaparak pinto ya süper ligin atak gelişimi açısından en güzel gollerinden birini attıramayan futbolcu.
barcelona orta sahasına koy, kimse yadırgamaz. öyle bir futbolcu. süper ligde konumunun en iyilerinden biri.
an itibariyle bursaspor un en hırslı ve istekli futbolcusu. aman nazar değmesin!
bugün golü çok istedi, çok vurdu ama olmadı.

şutları ile egemen ve bekir'i sakatladı, keşke volkan'a da denk getirseydi bir iki tane...
süper ligdeki ilk golünü 7 ekim 2012 sivasspor bursaspor maçında kaydeden arjantinli.

bu gol haftanın golü olabilir...
15 eylül 2012 bursaspor kardemir karabükspor maçı'nda buram buram kalite kokan bir oyun sergilemekte olan futbolcumuz. allah nazardan saklasın...
biz bursasporlular hala yönetimin transfer politikasını sorgulasak da inanıyorum ki fernando belluschi transferine bursada değil türkiyede karşı çıkacak insan yoktur. ama yine de yönetime yalvarıyoruz stoper ey yönetim stoper.
Bursasporumuzun yeni transferi. hayırlı uğurlu olsun; yazici yönetiminden beklenmeyecek bir transfer. yine son pürüz noktasına gelince patlar dedik ama patlamadi. yakın zamanda timsah yuruyusu yapması muhtemel futbolcu.
an itibariyle kulübün resmi sitesinden 4 yıllık anlaşmaya varıldığı açıklanmıştır, 14 gün önce görüşmelere başlandığını ben bildirmiştim, transferi de ben kapatıyorum.
bursaspor transfer komitesinden daha becerikliyim amk.