bugün

http://www.youtube.com/watch?v=AqvX2ZyCH90
girdiği ünlüler çiftliğinde hilal cebeci'ye tam anlamıyla saldırarak abazanlığının boyutunu açık etmiş ziyan kişi.
(bkz: mualla cirkin)
ıslahiyeli arabeskçidir. yıllar önce saman alevi gibi yanıp sönen arabeskçilerdendir.
bir dönem ibo imitasyonları üretiyordu imç. ismail hazar, iskender ulus, ferhat güzel...
eskiyi yakalamak için türlü türlü maymunluklar yapmaktadır.ki eminim yaptıklarını izlediğinde kendisi de mahçup oluyordur.
ama bu adamlar bu kadar ekranlardaysa, hırsızın hiç mi suçu yoktur be kardeşim.
çakma ibrahim tatlıses. gerçeğine katlanması yeterince zorken bir de bu çakma ibo çıktı başımıza.
anında görüntü show 'a katıldığı bölümle programı mahveden şarkıcı bozuntusu. gerçi onu o programa çıkarana ne demek lazım hiç bilmiyorum.
güzel bıyıklarına kurban olduğum aktör. ortadoğudan çıkmış ilk astronot.
insan demek için bin şahit isteyen türkücü.*
başbakan olmasını beklediğimiz, yüce kişilik, mümkünse abd'ye başkan olsun.*
"gugi ye adımı yazdım 30000 röportajım çıktı" diyen orjinal insan.
hayatımda duyduğum en komik olaylardan birinin başrol adamıdır.

seneler önce ferhat güzel, çarkıfeleğe çıkmıştı. ortada buna benzer bi tablo vardı. ( t harfi, tabloda vardı ondan eminim)

" Y _ _ _ _ T _ R _ M B _ L _ _ T _ R _ M "

ferhat güzel tahmin yapmak istedi. ve adam ciddi ciddi:

"yağ tatarım bal tatarım" dedi. o kadar ciddiydi ki bunu 2-3 kere tekrarladı ve sıra diğer yarışmacıya geçti.
yandan yemiş ibrahim tatlıses.
polisleri sevmediğini söyleyen zat.
çok değişik bir mikrofon tutuş tarzı olan şarkıcı.

alınan görüntünün üst köşesinde "hayalin için söyle" deniyor. insan böylesine bir hayalini ulu orta yerde bu şekil belli eder mi yahu?

görsel
edremit zeytini gibi kapkara bir adamdır.
(bkz: kara kalem çalışması)
afrika menekşesine benzer. *
esra ceyha'in programinda kendisi soyle soylemistir..
ferhat guzel: erkeklerin hepsi esini aldatir...ama ben aldatmam...
telefonla baglanan izleyici: simdi ferhat bey boyle soyluo ama kendiside erkek olduguna gore...simdi kendisinin erkekligiyle ilgili bi sorunu mu var(esra ceyhan araya girer lutfen beyfendi maksadini asmasin)
ferhat guzel:simdi ben bugun burda boyle soyluorum ama yarin baska turlu de konusabilirim ve diger gunde baska turlu...
samantha fox'u canlar yakan ingilizcesiyle tavlayıp dudaklarından öpen ve yine aynı bayan tarafından burt reynolds'a benzetilen türkücü.
hülya avşara evlenme teklif eden medeni cesareti bol türkücü. *
kelimesi kelimesine hatırlıyamıyacağım ama katıldığı bir programda şöyle bir konuşma geçmiştir.
sunucu-bir dilek tut yarışmasını biliyor musun?
ferhat güzel-tabi ben orda koçluk yaptım
sunucu-aa öyle mi kimin koçluğunu yaptın
ferhat güzel-hatırlamıyorum
ibrahim tatlıses + selami sahin = tanım.
ünlüler çiftliği programında hilal cebeci ve ferhat güzel samanlığı temizlemektedirler.ferhat güzel kendince hilale asılır.
fg-hilal kız samanlıkta ne yaparlar bilir misin?
hc-aa ferhat sen böyle konuşuyorsun ama bu programın dışarısı da var.şu an izliyorlar vb vb.
1-2 saniyelik sessizlikten sonra ferhat bombayı patlatır.
fg-şaka kıı
gereksiz insan.
televizyonda çıktığı an kaşlarını gözleri sandığım adam, hele kamera bu adamı uzaktan çekiyorsa "hele hele ne de ceylan gözlü" der insan, fakat kamera ferhat abimize doğru yakınlaştığı an o korkunç gerçekle karşılaşırsınız.

kara kalem çalışması diyarlarından çıkıp gelmiş, bedri baykam'a gidip boyatılası insan.

http://img166.imageshack....66/6803/k10205x167wz8.png
http://www.haber61.net/images/news/1967.jpg