bugün

Twist adlı yazara kesinlikle katılıyorum dediğim önermedir.
bence güzel parçaları var.

kaliteli bir insan egoist değil en azından bazıları gibi.

anlamsız parçası var mı bilmiyorum.
parçaları güzeldir , çünkü çoğunu kendisi yazmaz.
Kendisinden zerre hazetmememe ragmen yıllarım gitti adlı şarkısı çok başarılıdır. Kendimizle yüzleştik sayesinde.
Hep aynı tarz hüZünlü şarkılar söyleyen şarkıcı.demet akalın gibi yaptıkların yanına kalmaz Tarzı Ayrılığı sindirememiş aşık pozunda Söyler.
yılışırken yüz felci geçirmiş ve öyle kalmış olandır galiba.
Piyasadaki capulcu popçulara göre daha iyidir.
kendisini hiç sevmem ama "yıllarım gitti" parçası çok etkilemiştir beni. allah bu şarkıyı dinleyip üzülecek kadar kimseye acı yaşatmasın.
sevgilisinden ayrılırsa öleceği düşünülen şarkıcıdır.
(bkz: ayrılsak ölürüz biz)
cidden seviyorum ben bu adamın sesini. özellikle sonlara sonra bi pesten bi tizden söyleyip birleştirince. ama o siyah takım elbiseye ara ver nolur.
Ferhat göçmedi, canlar göçtü..!

Hünkârımız dinleyemedi...
sarıyerspor genel sekreteri.
Erdogan bu adami seviyor diye adamin sucu ne evladim. gayet seviyeli kaliteli bir sanatci.
Biraz mantikli olun ne biliyim ya.
bu nasıl tip;

görsel
Sesi güçlü bir doktorudur.
geçen sene katıldığım bir konsere gelmişti. bir görseniz o kadar sıcak o kadar samimi ve o kadar içten bir insandı ki hiç kimseyi reddetmeyerek fotoğraf çektirmişti. iyi bir insan gördüğüm kadarıyla.
yavaş yavaş haluk levent e doğru giden şarkıcı.
Haluk levent'in tırnağı olamaz bence.Haluk levent adam gibi sanatçıdır.
Bir şarkısında "dünyaya bir daha gelsem sevgilim arar bulurum yine seni severim" diyor lakin diğer bir şarkısında ise "gençliğimi geri verseler bu kez en çok kendimi severim" demekte. Hangisine inanalım ferhat abi. Bir açıklama bekliyoruz bu konuda.
normalde dinlemem bu tür şarkılar ama işyerinde çalışırken dinledim. çok sevdim şu parçasını.

https://youtu.be/s6Sy-eCsS4o

gülümse isimli parça.
anlayamadığım şekilde saçını keko sıtayla yapan şarkıcı.

hayırlısı.
inanılmaz tahammül edemediğim kişidir kendileri. sebebini gerçekten bilmiyorum ama mustafa ceceli ile yarışır ve benzer iticiliğe sahip kendisi. üzgünüm, sevemedim...
iyi bir yorumcudur asıl mesleği cerrahdır ve 47 yaşındadır.
kabız suratlı heriftir.
Hakkında girilen entryler ilgi alanı olan sesi değil de tipi ile alakalı.
Ulan dangalaklar adam zaten manken model oyuncu değil. Usta bir şarkıcı. Tipinden mi çıkıyor o ses? Ee daha ne?
Ayrıca sanki hepiniz David beckhamsınız.

Son çıkan "aşkın mevsimi olmaz ki" şarkısının müptelası oldum. Replay tuşunun ırzına geçtim. Artık buton çalışmıyor.
Başarıları daim olsun.