bugün

şerefli bir galatasaray taraftarıdır. galatasaray'ı avrupa'da destekleyen en az bir fenerbahçe taraftarı olacaktır, o bunu bilsin.
Doğru olanı yapan kişidir.
doğruyu yapan milliyetçi gslidir.
benim gibi mantıklı bir insandır. edirneden dışarı çıktık mı renk ayrımı olmaz..
bazı ergenlerin "biz bürbürümüze yeterüükk .s.s.s" demesiyle desteğinden vazgeçmeyecek olan galatasaraylıdır. siz takdir edin diye değil, ülkemizin takımı diye destekliyoruz ergencanlar. uefa'yı kazandığımızda sevinçten birlikte ağladığımız fenerli kardeşlerimiz gibi biz de onları destekliyoruz. ayrımcı piçlerin gazıyla da yolumuzdan dönmeyiz. ayık olun!
bazi fenerli o.c lari gordukten sonra bunu dusundugum oluyor. ama yinede esege kizip sahibini sikmek te dogru degil.. her zaman destekleriz.
hiç bir zaman olmamış galatasaraylıdır. olmamıştır , olmayacaktır. lan , şunu gördüm lan şunu:
"fener tel avivle maç yapsın , desteklerim lan tel avivi , fenere su yok!"
"x takımı yunan takımıyla maç yapsın yunan takımını desteklerim" diyen kişi can dır. başlıktaki hareketi yapan kişi bülocandır.
Fenerbahçe'nin alacağı her puanın türkiye'ye yarayacağını bilen galatasaraylı*dır.
Doğru yapan güzel insandır. Bir tanesi de iyi bir arkadaşımdır.
adamın hasıdır. galatasaraylıyız ya da fenerliyiz ama türküz be kardeşim.
o gün ne galatasaray ne de fenerbahçe, tek amaç "türk" olmaktır. sadece galatasaraylı bir bireyin yapacağı iş değil tüm ülkedeki futbol tutkunları salı-çarşamba galatasaraylı, perşembe fenerbahçelidir. geri kalanlar ise saha dışı dostluğun kıskanç dışlanmışlarıdır.

edit: dışlanmış düşman eksiyi bastı.
Sen destekleme lan ayı.
ılıktır.
olması gerekendir, bizde adet böyledir.
yoktur. olmaması gerekir, tersi olan durum da hoş karşılanmaz.

iddaa'da favori görsem bile fenerbahçe'ye oynamam misal, kazanmalarını kendi menfaatim için bile istemem.
almanya türkiye maçında* almanyayı destekleyen galatasaraylıdan** bin kat daha adam olan galatasaray taraftarıdır. olması gerekendir.
türk'tür.

edit : bir schalke04 diye bağıran fenerli değildir. olmamıştır. olmayacaktır. adamdır o.
benimdir, burdaki trolleri görünce ibnelik yapıyorum ama spartak moskova maçını 100 kadar fenerli arasında galatasaray formamla izledim.

hep beraber alexi çağırdık hep beraber aykuta sövdük. çok duyguluydu.
yoktur. israil takımı olsa bile feneri desteklemem.
galatasaray forması ile destekleyecek olan galatasaraylıdır. fenerli arkadaşlı ile doyasıya gelibiyet kutlamayacaktır.
an itibariyle popülisttir. illa sözlüğe yazması gerekmez.
çok hasta fenerliyim ama, bence saçmalıyordur. bu işin türklükle milli takımla hiç bir alakası yoktur. vatan haini ilan etmeye gerek yoktur. bu işler spor işleridir, ve kimse rakibinin başarılı olmasını istemez. çok eminim ki bu durum "sadece türkiyede olan olaylar" klasmanına girer.

Ben mesela galatasaryı schalke maçı için destekliyorum, çünkü puan farkı 7 ve sadece lige odaklanmamaları lazım. tek sebebi bu gibi şeyler olmalıdır bence.
ne kadar yapmak istesem de yapamadığım olaydır. yok abi olmuyor yani. yalandan desteklemenin de manası yok. gönül işidir bu.
Dünya'nın en saçma olaylarından biri , işi milli takıma çeviriyorlar bu avrupada oynanan maçları , nerede görülmüş Romalının Lazioyu , Celtic linin Rangers'ı ,olympiakoslunun panathinakosluyu desteklediği ? herkes kendi takımın desteklesin olayı vatan millet sakaryaya çevirmenin mantığı yok.