bugün

avrupa kupalarında fenerbahçe'nin ezeli rakibi ebedi dostu ile bütünleşmesidir.
ben galatasaray'ın şampiyonlar ligine devam ettiği sürece fenerin de uefa'da devam etmesinden yanayım. ama galatasaray elenirse ister istemez kıskanırım. o yüzden elensinler *
sosyal çevremde bolca olan, sözlükte ise bulunduğuna pek inanmadığım insanlardır. hadi bir iki istisna bırakayım. evet bence de tuhaf.
ülkesinin takımını destekleyen adamdır. Ibneliğe bahane arayanlar atıp tutar.
türk futbolunu destekleyen ve bir yerlere gelmesi için desteğini esirgemeyen taraftardır.
Biz Türk olmayan takımları yenmek için kurulduk diyen takımı tutan ve aralarında ki rekabet ne kadar büyük olsa da Avrupa'da rakibinin kazanmasına sevinen taraftardır.
takım tutuyorum ama fanatik değilim diyen erkek sınıfındaki, galatasaraylıdır.
olması gerekeni yapan galatasaraylıdır. israil bayrağı açan takımdaşlarından şereflidir.
adamdır adam.
avrupa yakası'nda oturan galatasaraylıdır. Fener'in avrupa'da başarısı mı var lan.
öyle düşünmeyen godoş bir taraftardir zaten. direk gavattir. puşttur. neyse yeter.
Tastamam benim.

Sebebi de su... avrupa'da alinan her galibiyet bizim memleketimizden birilerinin evine ekstra ekmek goturebilmesi demektir. Etraflica dusundugunuzde anlarsiniz bunu.

Birileri icin ben x takimli miyim ki destekliyim demektir futbol. Birileri icin de umuttur.mutlu insanlar gormeyi sevmektir.

Uc kurusluk bi omrumuz var.. insanlarla bizim olmayan kavgalar icin bile didismektense onlarin galibiyetleriyle mutlu olurum.

Sunun surasinda ayni oksijeni paylasiyoruz. Kan davasi degil ki bu.
Tabi ki destekleyecegim.
samimiyet yoksunudur. desteklemesindir. zira fenerbahçe'nin de fazladan 3-5 galatasaraylının desteğine ihtiyacı yoktur.
evet benim...
Feneri destekleyeceğime söz veriyorum, geçiyorum televizyon başına caner erkin,volkan demirel,emre beleşoğlu 3lüsünden birini bile görünce hay mk şekilsizleri deyip karşı takımı destekleyip genelde sonunda pişman olmuyorum.
Yoktur, çünkü en büyük rakibinin başarı yakalamasını istemez.
aykut kalsın diye destekler. gözü açık seni.
biz cimbom'u avrupa'da nasıl destekliyorsak, aynı duygularla fener'i destekleyecek olan kimsedir. kimsenin sözlük trolleri ve de nefreti körükleyerek para kazanan medya kuruluşlarının gazına gelmemesi gerekmektedir.
Sevilla maçı sonrası Konya sokaklarında tezahüratlar yapan Galatasaraylıdır aynı zamanda.

Muhtemel ki rahmetli babasının, pek sevdiği amcasının, çok da göremediği dayısının, öz be öz ablasının, pek sevdiği arkadaşlarının tuttuğu takımdır Fenerbahçe. Sırf onlar biraz sevinsinler diye gene destekler...
yaptıktan sonra (ki bu diğer takımlarda da geçerlidir) müthiş bir bok yemiş gibi böbürlenilir.ardından benim kürtte lazda ateyis de solcu da sağcı da arkadaşım var denilip ortamda ne müthiş çocuk damgası beklenir.sikik dünyevi pislikler sizi.

(bkz: beyninizi sikeyim)
(bkz: topunuzun amk)
(bkz: hay sizin futbol muhabbetinize sokayım)
(bkz: bi bitmediniz amk)
Diese Situation ist ganz normal, denke ich.
Özde değil sözde galatasaraylıdır.
(bkz: fener ne arar la avrupa da)
fanatize olmamış galatasaraylidir.
fanatikliğin beynini almasina ve onu bi gerizekaliya donusturmesine izin vermemis insandir. bu arkadasinizla yan yana oturup derbi de izleyebilirsiniz cunku taraftardan ote dosttur sizinle, insandir once.